reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla nas i naszych Maluszków

w askocie najwiecej - szczegolnie tym na Zakrzowskiej - najwiekszy :)
choc n9ektore firmy ktore sa np na braniborskiej to nie ma ich na zakrzowskiej - musisz popatrzec na ich stronie pod swoim katem co cie ineteresuje :)
 
reklama
Ptysia super zakupy, widzę, że kolorystycznie jesteś bardzo konkretna ;-) Tak z ciekawości, ile za ten bujaczek zapłaciłaś?
Szkoła ja właśnie tak na stronie producenta wózków znalazłam ten sklep 3kiwi.pl | Artykuły dla niemowląt i dzieci na ul. Popowickiej 26. W sumie to nigdy o nim nie słyszałam, ale jeśli mają taki asortyment jak na stronie internetowej to chętnie się tam wybiorę. No i tak jak Ptysia pisała - warto zajrzeć do Ascota.

Byłam dziś w Ikei i z ciekawości na łóżeczka popatrzyłam. Rozrzut cenowy muszę przyznać duży - od 159 zł do 900 zł, a powiem Wam, że oprócz szuflad na dole to jakoś wielkiej różnicy nie widziałam. Może więcej stopni regulacji było, ale akurat te dwa wymacałam i tak samo stabilne, jakość tego drewna też moim zdaniem podobna. Najwięcej oczywiście w takiej cenie pośredniej ok 500 zł. Wydaje mi się to sporo...
 
hustawka w promocji 299zl - normalnie sa w internecie za 340-370

ja w ikei lozeczka nie kupuje :) najtansze jest w kolorze drewna a mi takie nie pasuje, a biale jest chyba najtansze za 350
patrzylam stacojnarnie na lozeczka i najtansze biale jakie znalazlam to chyba za ok 230

a juz mam upatrzone na allegro za 150 :)
 
Ja znalazłam cudne na tablicy, ale niepotrzebnie to teraz oglądam, bo i tak te poważne sprzęty zaczniemy kupować dopiero koniec kwietnia, początek maja, bo po prostu nie mam gdzie trzymać. Pokój dziecięcy jest na razie pokojem męskim ;-)
Tak pisałam, że 500 zł to dużo, a potem gdzieś na którejś stronie znalazłam za 2000 zł. Ceny kosmos :happy:
Fajna ta huśtawka, ale myślę, że dam sobie spokój, nie ma u nas miejsca na takie w sumie zbędne sprzęty. Ale na pewno chcę jakąś fajną matę edukacyjną kupić, widziałam jak się na takiej córeczka koleżanki wspaniale bawi :happy:
 
Ptysia, szalejesz kobieto szalejesz:))) świetna ta huśtawka:) ja muszę się zebrać i powrzucać ciuchy, które ostatnio dla Józinka kupiliśmy. nowe i używane na allegro. mnóstwo tego:pPP ale nie umiem się powstrzymać za cholerę. Janka też ubierałam w bluzy i spodenki. w ogóle najbardziej lubię spodenki z miękkim wykończeniem na brzusiu i jak te puchate małe stópki wystają:))))) ach:)

edit: białe łóżeczko też wypatrzyłam na allegro nowe za ok 150. ostatnio patrzyliśmy, że jak się dobrze poszuka to łóżeczko, materacyk, ochraniacz na całe łóżeczko i prześcieradełko za 300 uda nam się kupić. z pościeli na razie rezygnujemy. maluch będzie spał w różku (już mamy dwa) lub w śpiworku cienkim jak będzie ciepło (też dwa mamy). jak by co, kupiliśmy też kocyk i flanelowe kolorowe pieluszki do przykrycia. z poduszki przez pierwszych kilka miesięcy w ogóle przy Janku nie korzystałam.
 
Ostatnia edycja:
ja poscieli tez nie kupuje - pewnie za rok dopiero :)
zosia - dla mnie hustawka czy lezaczek niezbedne ;) jak gotuje czy cos robie innego a dziecko nie spi to jest kolo mnie w lezaczku :) sporo z niego korzystalismy :)
 
To jak już kupicie te lozeczka z allegro to dajcie znać jak z ich jakością, bo cena bardzo dobra :)

Ptysia myslalam, że to oprócz lezaczka ta huśtawka. Nie zajmuje więcej miejsca? Da się zablokować, żeby się nie ruszala?
 
to hustawka i lezaczek w jednym :) doszlismy do wniosku ze wygodinej jak sie bedzie sama bujala niz siedziec przy tym u bujac :)

oczywiscie ze moze sie nie bujac - po prostu wtedy jej nie wlaczasz i jest tylko lezaczkiem :)
 
reklama
Moje zdobycze ;)
ImageUploadedByForum BabyBoom1387290189.568542.jpgImageUploadedByForum BabyBoom1387290201.557432.jpgImageUploadedByForum BabyBoom1387290213.443870.jpg

Musialam miec cokolwiek malutkiego :):)
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1387290189.568542.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1387290189.568542.jpg
    32,4 KB · Wyświetleń: 47
  • ImageUploadedByForum BabyBoom1387290201.557432.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1387290201.557432.jpg
    32,3 KB · Wyświetleń: 52
  • ImageUploadedByForum BabyBoom1387290213.443870.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1387290213.443870.jpg
    34,2 KB · Wyświetleń: 45
Do góry