reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla nas i naszych Maluszków

reklama
dwójek miałam jedną paczkę ;-) z trójek też szybko na czwórki przeszłam :tak: Mrówek coś przesikiwał te mniejsze rozmiary ;-) no i chłop z niego też był ;-)
 
struss, które lumpki w Gdańsku odwiedzasz? :-)

Na Obrońców Wybrzeża są 2 lumpki, najwięcej kupuję w Kupciuszku, za Pepco, skarpetki, łapki niedrapki,śliniaczki, rastopki po 1 zł/szt, bodziaki i reszta garderoby maluszka po 3zł/szt. Kolejny na Obrońców jest Fuks w pomarańczowych blokach, tam w środy jest wszytsko za 3zł/szt, i na Zaspie Fuks niedaleko ETC, koło Fluggera, tam w czwartki jest po 3zł/szt:-)
 
W Tesco jest promocja na pampersy 2 za 65 zł jest 148 szt więc warto:) Ja jutro skocze po karton albo 2 bo wiem że dużo na początku idzie. A co na to doświadczone mamy?? Ile wam szło tych pampków?? I jakie firmy polecacie??

ja nie pamietam ile tego szlo - poki co mam 1 opakowanie jedynek, te wezme do szpitala - i kupie ze dwie paczki dwojek a reszta chyba na biezaco potem :)

ja od poczatku postawilam na Pampersy - jak byl starszy - ok roku zaczelam testowac innych firm - i skonczylo sie na pampersowych - inne albo przesikiwal, albo mial uczulenie od nich, albo byly twarde i nieprzyjemne ;)

ja kliknęłam tylko raz, inaczej bym zapomniała:pPP


ja tez czekam do konca zeby nie podbijac ceny :)
 
A mój Janek miał potworne uczulenie na pampersy, pieluchowalismy go w huggies. ale podobno tak jest, że albo huggiesy albo pampersy:p później przeszliśmy na bella happy. na inne miał uczulenie.

newborny były za małe, bardzo szybko byliśmy na 3 z tego co pamiętam. teraz nie wiem jak będzie. do szpitala pampersy premium weźmiemy 1 paczkę a później się zobaczy. może jednak będziemy pieluchować wielorazowo:p
 
W Tesco jest promocja na pampersy 2 za 65 zł jest 148 szt więc warto:) Ja jutro skocze po karton albo 2 bo wiem że dużo na początku idzie. A co na to doświadczone mamy?? Ile wam szło tych pampków?? I jakie firmy polecacie??


z pieluchami lepiej z umiarem... te promocje w tesco, lidlu i realu wbrew pozorom są często. a co jak dziecko będzie miało alergie na jakąś konkretną firmę?
 
image.jpg
 

Załączniki

  • image.jpg
    image.jpg
    15,3 KB · Wyświetleń: 86
  • image.jpg
    image.jpg
    25,1 KB · Wyświetleń: 46
reklama
Do góry