reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla nas i naszych Maluszków

reklama
ewelinka - leżaczek bomba! no ja nie umiem szukać na allegro okazji :( tak jak kiedyś któraś z Was wylicytowała czy zakupiła pakę ciążowych ubrań plus poduszke do karmienia- no ja tak nie potrafię nic okazyjnego znaleźć :-(


A ja byłam w lumpku- za niecałe 5zł kupiłam prześcieradełko i nowiutki ochraniach na łóżeczko- już 1 mam, ale nie mogłam się powstrzymać bo z Kubusiem Puchatkiem i w takiej cenie że szkoda było nie wziąć (niecałe 2 zł, prześcieradełko było droższe)
DSC_0191.jpg
 

Załączniki

  • DSC_0191.jpg
    DSC_0191.jpg
    20 KB · Wyświetleń: 83
a o pudrze nie słyszałam...
warto zapamietać ;-) również się zdziwiłam, teściowa też się zdziwiła ;-) a tak szkolą w niemieckich szpitalach ;-)


leżaczek-bujaczek mam :tak: po moim wspaniałym Mróweczku :-D

gratuluję wam licytacji ;-) :-D zostawcie sobie coś na później :-p
 
Mi się udało wylicytować leżaczek chicco. Do tego pani dorzuca mi pakę ubranek dla chłopca. Może się przydadzą :) a jak nie to będę mieć do oddania :-)

Zobacz załącznik 597493

Kwota 50 zł :)
wow, super :) ja akurat leżaczek dostanę, kupić chcemy huśtawkę :)

szkoła, ja taki jak Ty masz właśnie licytuję:) ale aukcja do 08.12. nie mogę się już doczekać.
nie licytuj tylko obserwuj :p licytuje się w ostatniej minucie ;P
 
W Tesco jest promocja na pampersy 2 za 65 zł jest 148 szt więc warto:) Ja jutro skocze po karton albo 2 bo wiem że dużo na początku idzie. A co na to doświadczone mamy?? Ile wam szło tych pampków?? I jakie firmy polecacie??
 
reklama
SZKOŁA ile szło :eek: nie wiem, nie pamiętam ;-) gdzieś ok. 10 szt ;-) tak myślę ;-)
i pytanie - co zrobisz z nadmiarem pieluch jak się okaże, że twój maluch nie może ich nosić i będziecie lecieć na tetrze ?? ;-)
 
Do góry