reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla nas i naszych Maluszków

reklama
a co kupujecie do pępuszka? ja pamiętam owijałam młodemu nasączonym gazikiem w spirytusie
na kikut najlepszy jest puder! z Mrówkiem się męczyłam spirytusem, fioletem ;-) i nic odpaść nie chciało, zasypałam puder i tego samego dnia odpadł ;-) opcja puder z niemieckiego szpitala polecana ;-) koleżanka tam rodziła i tylko pudrem kazali ;-)


przewijaka osobnego nie będę mieć ;-) jedynie taki na łóżeczko, mam taki jak Struss kupiła ;-) żółty ;-) do tego komodę małą na najpotrzebniejsze rzeczy ;-) i wszechno ;-)
 
na kikut najlepszy jest puder! z Mrówkiem się męczyłam spirytusem, fioletem ;-) i nic odpaść nie chciało, zasypałam puder i tego samego dnia odpadł ;-) opcja puder z niemieckiego szpitala polecana ;-) koleżanka tam rodziła i tylko pudrem kazali ;-)


;-)


mi chirurg dziecięcy mówiła że octanisept jest super na "wszystko" ale nie na kikut. u dzieci których mamy używały do tego octaniseptu nie chciał przez długi czas odpaść... więc tego nie polecam :) a o pudrze nie słyszałam...
 
Mi się udało wylicytować leżaczek chicco. Do tego pani dorzuca mi pakę ubranek dla chłopca. Może się przydadzą :) a jak nie to będę mieć do oddania :-)

P1150171.jpg

Kwota 50 zł :)
 

Załączniki

  • P1150171.jpg
    P1150171.jpg
    22,5 KB · Wyświetleń: 87
ewelinka super leżaczek:)
aesthete ja też bym nie kupiła gdybym nie zobaczyła że za tą cene sprzedaje:) A koleżanka chciała mi odsprzedać też z tej firmy ale za 150 więc wolałam tą bop raz że taniej a dwa że w lepszym stanie:)
 
reklama
Do góry