reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla nas i naszych Maluszków

reklama
jeśli nie będziemy szaleć z ubrankami i gadżetami to też w 3 tysiącach powinniśmy się wyrobić. kurczę, tak ostatnio liczyłam ile kasy kosztuje mały człowieczek już w ciąży. u mnie wizyta dwa razy w miesiącu -200 złotych plus raz usg -110. duphaston, magnez, nospa, luteina, witaminy-ok 300. nie liczę tych "dodatkowych" droższych usg.

no nic, warto przecież. normalnie tego nie liczę, bardzo pragnęliśmy tego dziecka. wydałabym ostatnie pieniądze, gdyby było trzeba. ale po zastanowieniu naprawdę nie dziwię się, że kobiety w Polsce odkładają ciążę w czasie. ja bardzo się cieszę, że mam w pracy ten pakiet luxmedu, więc przynajmniej badania robię za darmo. no i część usg robię w luxmedzie więc trochę odchodzi:/

edit: zapomniałam, że musimy kupić mebelki do pokoiku maluszka. mam nadzieję, że nie więcej niż tysiąc dodatkowo. do tego co liczyłam.
 
Ostatnia edycja:
My też jak liczyliśmy to około 3 tyś więc nie mało.
Ja dzisiaj zaszłam do nas do lumpka i kupiłam krótkie ogrodniczki z next, spodenki z dzianiny w różowo fioletowe paseczki z M&S i śpiworek prawie nowy do spania taki na szelkach i za to wszystko dałam cale 9 zł:) Musze częściej tam wpadać:)
A i my też planujemy tan stolik do przewijania z Ikei bo jest fajny:)
 
kurcze, zagapiłam się i nie zauważyłam tego przewijaka. fajny jest. i dobry pomysł ze sztywnym przewijakiem przesuwanym na łóżeczko.

jeszcze o czymś takim sobie pomyślałam, to temat ciuchów będę miała z głowy Komoda sosnowa biała na przewijak + regalik PL (3733051823) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

no i wtedy może takie łóżeczko z akcesoriami. tylko pościel mi na początek potrzebna nie będzie ani podusia, ale na później spoko.
http://allegro.pl/lozeczko-materac-gryka-posciel-przewijak-gratisy-i3757609900.html

zgłupiałam już kompletnie.

edit: w zestawie też jest i trochę taniej wychodzi. tylko nie ma tego regalika do komody.

http://allegro.pl/komplet-mebli-do-pokoiku-dzieciecego-biale-mebelki-i3733025616.html
 
Ostatnia edycja:
Apropo's przewijaka, kupiłam na fb za 20zł-nowy :-) Niestety nie mam miejsca na osobny mebelek-przewijak, więc taka nakładka na łóżeczko się sprawdzi
1466226_711688915508814_497010039_n.jpg
Najchętniej już bym za łóżeczkiem się rozglądała i za wózkiem :-)
 

Załączniki

  • 1466226_711688915508814_497010039_n.jpg
    1466226_711688915508814_497010039_n.jpg
    19,5 KB · Wyświetleń: 43
odnosnie takiej komody z wanienka - to znajomy mi opowiadal ze do kitu - przynajmniej dla niego
jak sie samemu kapie dziecko to wyciagasz dziecko mokre i jedna reka dziecko, jedna musisz polozyc przewijak, na to recznik...w miedzyczasie dziecko marznie....... no ale wolna wola :)


ja przegladajac foteliki trafilam na taki Fotelik Recaro Mozna Seatifix REHA cena z kosmosu, nawet napisalam do sprzedawcy czy to nie pomylka ale odpisal ze nie :)

ciekawe kto takie drozyzny kupuje
 
reklama
Do góry