reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla nas i naszych Maluszków

Też się zastanawiałam, że może być cieżko bez skrętnych kół, ale jeżeli tak to kupie spacerówkę ze skrętnymi. Ten wózek mam od przyjaciółki, warto wyprobować. A ona była zadowolona, zwłaszcza że nie będę jeździć tylko po mieście, a podobno skrętne koła na wertepach się nie sprawdzają. Zamierzam dużo siedzieć na wsi u mamy :)
 
reklama
Kurcze dziewczyny jakie zakupy!!!
Ja dziś byłam w sklepie i kupiłam sukienkę dla Hani rozmiar 56

Zobacz załącznik 596405

aaaaaaaaaaaaa. dziewczyny zobaczcie

www.infante.pl

takie musimy mieć:pPP

dobra-corka-zastapi-7-synow.jpg



ja też nie umiałam się oprzeć:pP zazdroszczę walizy dziewczyńskich ubranek:))))))

I jak tu spokojnie czekać na poznanie płci, jak tu takie cuda pokazujecie? :crazy::-D
 
Kurcze dziewczyny jakie zakupy!!!
Ja dziś byłam w sklepie i kupiłam sukienkę dla Hani rozmiar 56

Zobacz załącznik 596405
o mamo, ale boska :)


aaaaaaaaaaaaa. dziewczyny zobaczcie

www.infante.pl

takie musimy mieć:pPP

dobra-corka-zastapi-7-synow.jpg



ja też nie umiałam się oprzeć:pP zazdroszczę walizy dziewczyńskich ubranek:))))))
o jaaa! też muszę je mieć :D i córeczkę tatusia :D i córeczkę biedroneczkę :D


ja to ostatnio kupiłam trzy rzeczy, bluzeczkę, czapeczkę i sukieneczkę :p wszystko za 5 zł :p
DSC_0486.jpg
oczywiście pies w kadrze, bo myśli że to dla niego :p póki co jest jedynym dzieckiem w domu i myśli że wszystko co się do domu przynosi to jemu kupujemy :D
 

Załączniki

  • DSC_0486.jpg
    DSC_0486.jpg
    17,5 KB · Wyświetleń: 52
Ewelinka cuda nie cuda, ale trudno sie powstrzymać jak juz sie wie czy chłopiec czy dziewczynka.

eh ja nie znam płci a jak cos widze cudnego to tez trudno przejść obojętnie.

aesthete- cuda! A co do Twojego pieska to tez takie dzidzi przecież jest :) Mój Mateusz jak coś widzi malutkiego to musi zmierzyć czy przypadkiem na niego nie będzie :-p
 
reklama
Do góry