reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla nas i naszych Maluszków

to ze nexty ma boskie rzeczy to wiadomo nie od dzis :) ale ceny za duze zeby kupowac mii ubranka ktore starcza na miesiac :-) ja nexta kupuje na allegro :)


a mi sie w nocy udalo wylicytowac na allegro fotelik uzywany ale w super stanie za 146zl :) -- nowy prawie 700 kosztuje :)

mutsy-exo-traveller-fotelik-0-13-kg-gold-brown.jpg
 

Załączniki

  • mutsy-exo-traveller-fotelik-0-13-kg-gold-brown.jpg
    mutsy-exo-traveller-fotelik-0-13-kg-gold-brown.jpg
    13,4 KB · Wyświetleń: 32
reklama
Ptysia gratuluje udanej licytacji:)
Wiadomo że nowych to sie niezbyt opłaca ja eż buszuje na allegro jak uda sie 9 podpatrzeć co tam jest między nóżkami to poszaleje:)
 
Szkoła te ubranka z nexta to prawdziwe cudeńka. Ale rzeczywiście cenowo to masakra.
Mam szwagierko i teściowa na wyspach to moze coś Hance skapnie... ;)
 
Dziewczyny, zwłaszcza te, które już mają dzieci bo macie w tym doświadczenie: chodzi o przewijak. Czy wygodny jest taki nakładany na łózeczko? Czy lepiej kupić oddzielny stolik do przewijania?
Mam małe mieszkanie i napewno przewijak nakładany byłby lepszym rozwiązaniem ale pytam o praktyczność... Jeśli o wiele łatwiej jest na stoliku to może coś pokombinuję ale muszę mieć opinię....

polko_przewijak_s.jpgCZY 1327753888_308483753_1-Zdjecia--przewijak-Berber-na-lozeczko-nowyochraniacz-na-lozeczko-kojecfot.jpg ?
 

Załączniki

  • polko_przewijak_s.jpg
    polko_przewijak_s.jpg
    16,6 KB · Wyświetleń: 35
  • 1327753888_308483753_1-Zdjecia--przewijak-Berber-na-lozeczko-nowyochraniacz-na-lozeczko-kojecfot.jpg
    1327753888_308483753_1-Zdjecia--przewijak-Berber-na-lozeczko-nowyochraniacz-na-lozeczko-kojecfot.jpg
    19,4 KB · Wyświetleń: 38
Ostatnia edycja:
ja mialam nakladany na lozeczko i teraz tez taki mam - z braku miejsca

ale jest super uwazam

gdybym miala wielka sypialnie to kupilabym komode z nadstawka na przewijak :)
 
reklama
w Ikei jest za 80 zl taki stojący przewijak, planujemy taki kupić i tam takie plastikowe szufladki do tego na pieluszki, ubranka i kosmetyki :).

A w ogóle czy liczyłyście już budżet dziecięcy ? Nam wyszło około 3 tysiące złotych a założenia są na razie takie... łóżeczko z Ikei, przewijak z Ikei, materacyk też, śpiworek, zabawki, laktator, ciuszki, kosmetyki, leżaczek - bujaczek, ręczniczek, wózek (liczyliśmy chyba 1500 zł, ale to oczywiście się okaże co będzie z tym), no i chyba o niczym zapomniałam, ale to tak z grubsza :p. No i w sumie to zostało trochę na rzeczy dla mnie po porodzie, ale ciuchów ciążowych nie liczyliśmy :p.
 
Do góry