reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ZAKUPY - dla nas i dla maluszkow

reklama
1e08dd6ddbd31ba0.jpg w necie wygrzebałam jeszcze coś takiego, ale nie mam pojęcia gdzie można je dostać i czy z tym będzie wygodnie...a takie jak kupiła Sarenka widziałam w sklepie kiedyś :-)
 

Załączniki

  • 1e08dd6ddbd31ba0.jpg
    1e08dd6ddbd31ba0.jpg
    14,1 KB · Wyświetleń: 63
No moja młoda to już nie jest taka małą wkońcu we wrześniu skończy 5 lat, także i na stojącą dostawkę wydaje mi się za duża. Dama rwie się do prowadzenia wóżka,k także zobaczymy czy dostawka się sprawdzi.
 
Hej ja tej siedzacej kid-sit szukam juz pare miesiecy raz byla na allegro ale mi ktos zwinal:/ ogolnie nie ma ich w polsce....
 
reklama
Sarenka po co Ci dostawka dla 5-letniego dziecka? mój Tymek ma 3,5 roku i nie ma zmiłuj chodzi pieszo, wózek już schowany i sie przyzwyczaja do spacerów na piechotkę, a jak on był malutki to starszy syn miał dwa lata i też chodził pieszo, jak był zmęczony to siadał na chwilkę na gondolce ale bardzo szybko się przyzwyczaił do pieszych wędrówek i teraz nawet na górskich wyprawach nie marudzi tylko idzie bez najmniejszego problemu
 
Do góry