reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ZAKUPY - dla nas i dla maluszkow


śliczny :)

mi dziś przyszedł otulaczek ale teraz zaczęłam sie zastanawiać czy nie lepiej było kupić rożek??? boje się ze nie będę umiała trzymać dzidziusia :)
Moja siostra miała taki rożek z usztywnieniem no to bajka :) Początkowo też chciałam taki ale kazdy mi odradzał ze względu na porę roku.
 

Załączniki

  • image.jpg
    image.jpg
    13,9 KB · Wyświetleń: 54
reklama
Majka my mielismy usztywniany rozek i miekki i lepiej nam sie nosilo wlasnie w takim otulaczku bo czulismy bardziej dziecko z rozka mielismy wrazenie , ze wypadnie przez to ze byl taki malutki.
 
;-)

Tak jak Kaira wspomniala ja mam za malo miejsca na gadzety i w ogole jestem za tradycyjnymi metodami opieki/ sprzetami dla dziecka, a tak naprawde dzieki Majce widze duzo fajnych pomyslow, ktore byc moze sie komus przydadza. Rozkrecila to podforum i tyle ;-)
dziekuje :) jest mi bardzo miło :*
 
A ja mam taki bujaczek ImageUploadedByForum BabyBoom1398896858.184926.jpg i skubaniec ma takie wibracje ze sie chwilami zastanawiam czy małe dziecko powinno być tak trzęsione ;P
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1398896858.184926.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1398896858.184926.jpg
    23,8 KB · Wyświetleń: 93
Neko sliczny ten bujaczek :)

Agnieszka dziekuje :)

Mozemy juz zakonczyc ta dyskusje, ja tez uwazam ze czasem lepiej sie ugryzc w jezyk niz cos napisac a potem niepotrzebna awantura..
 
neko..słodziutki Bujaczek :) dobrze ze nie mam dziewczynki
bo wszystko by miała w różu :))))))

Ps. dziewczyny od razu sprawdzajcie zakupione rzeczy. Ja kupiłam kolyske, czekałam na nią 3 tygodnie. Mąż odebrał ze sklepu no i rzuciliśmy w kont. Teraz otwieramy a ona uszkodzona :/
I kolejne 3 tyg oczekiwań. Dobrze ze nie zostawiłam kupna na ostatnią chwile.
 
Ostatnia edycja:
A ja mam taki bujaczek Zobacz załącznik 622208 i skubaniec ma takie wibracje ze sie chwilami zastanawiam czy małe dziecko powinno być tak trzęsione ;P

a nie da sie jakos regulowac tych wibracji ?? w moim jest iles poziomow ...

a taka moja sugestia dla mam, które maja pierwszego dzidziusia :D ZOSTAWCIE SOBIE KILKA GADZETOW NA EWENTUALNOSC PREZENTOW!!!! chodzi o to ze potem ludziska beda do was przychodzic i przynosic mase roznosci ktore beda albo sie powtarzac albo beda zwyczajnie zbedne ... ja np mialam pytania od znajomych i rodzinki "co ci potrzebne!!??" i teraz mam doslownie cala liste rzecy ktore jeszcze moglabym dokupic ale wstrzymuje sie bo wychodze z zalozenia ze wole im powiedziec np: "potrzebuje karuzele z lampka do lozeczka" albo "nie mam otulaczka i chetnie bym taki dostala" albo "mam malo ciuszkow na upaly i chetnie bym takie cos widziala" naprawde nawet jak dostawalam kase to potem takiemu darczyncy mowilam "kupilam sobie za to to czy tamto" i ta osoba wie ze nei przejadlam tego tylko cos dla maluszka mam nowego od niej wlasnie :)


a dyskusje okoloideologiczna uwazam za zamknieta i kazdy post po moim w tym temacie bedzie wywalany :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Mika my przy mlodego mielismy Tiny Love, Karuzela Wyspa Marzeń na pilota ktory byl fajna sprawa ale teraz juz chyba wiekszosc ma pilota, jednak nie miala ona projektora i pytanie czy chcesz jakas z projektorem czy nie. ta nasza sluzyla nam tez pozniej juz bez palaka jako usypiacz jak gdzies jezdzilismy w nowe miejsca albo poza dom ba wycieczki bralismy panel grajacy i malemu latwiej sie zasypialo bo mial swoj znajomy element. malpka to takie swiatelko wiec.nie trzeba bylo swiatel dodatkowych zapalac a byla na tyle delikatna ze nie budzila malego.
*
 
Do góry