reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ZAKUPY - dla nas i dla maluszkow

reklama
Ja wcześniej nie znałam Pepco... Dzisiaj tam byłam pierwszy raz mimo, ze mam Pepco bardzo blisko mojego blokuj jestem tam średnio raz w tygodniu bo robię zakupy spożywcze w Lidlu obok :D na pewno będę tam częściej wpadać bo ten kaftanik kosztował 2,99zl a nie raz tyle płaciłam za jakiś używany ciuszek dla małej w lumpie ;)
 
śliczne ciuszki dziewczyny, co do pepco to też już kilka razy byłam i kupiłam ciuszki są tanie i fajne :-D
ja ostatnio byłam w ikea zobaczyć ile kosztują rzeczy, które jeszcze potrzebuję i zapisałam sobie wszystko i już wybrałam, ale jak już byłam to kupiłam pościel i podkład do przewijania małej, będę nim przykrywać przewijak, bo mam taki w komplecie z łóżeczkiem i on jest z takiego nieprzyjemnego materiału, no i pokrowce na takie normalne przewijaki nie pasują, ale ten podkład będę też miała jak gdzieś pojadę, albo do kogoś żebym mogła położyć mała i swobodnie przewinąć :-D
WP_20140413_016.jpg
 

Załączniki

  • WP_20140413_016.jpg
    WP_20140413_016.jpg
    11 KB · Wyświetleń: 88
właśnie zamówiłam pościel i składany przewijak :D
Zobacz załącznik 619895
Zobacz załącznik 619896
Zobacz załącznik 619897

Ta pościel w pieski jest identyczna jak moje flanelowe pieluchy a ta w kotki jest identyczna jak moja pielucho-ceratka :) A ten składany przewijak kupiłam z myślą o jakiś długich spacerach, czy wizytach np u teściowej :) Bo chyba miałabym stresa, że kupka małej może wylądować tam gdzie nie trzeba :D
 
A mi dziś mąż kupił dresik i spodnie dla maluszka...
niestety bezmyślni sprzedawcy przyczepiają czipa a potem robi sie dziura :crazy:
powinni to na szwie przyczepiać !!
szkoda mi oddać tego dresu bo dziś akurat było 20% w hm
to dres zamiast 70 zł wyniósł mnie ok. 54 zł.
 

Załączniki

  • image.jpg
    image.jpg
    21,7 KB · Wyświetleń: 76
  • image.jpg
    image.jpg
    19,9 KB · Wyświetleń: 87
  • image.jpg
    image.jpg
    10 KB · Wyświetleń: 78
co do rozka to mi sie wydaje ze glowna zaleta jest to ze nie trzyamy dziecka na 'golej rece - na mnie sie zawsze matka tesciowa i wszyscy w kolodarly jak ja moge tak normalnie dziecko brac na rece bez niczego - dla kregoslupa jest wazne zeby byl rozek, kocyk czy zeby brac dziecko na podusi

Ja juz w tamtym tyg wyslalam zamowienie na wyprawke [allegro: wasal83 i apteka gemmini] BARDZO polecam.
Wczoraj wrzucilam pierwsze ciuchy do prania i sie susza [ale bardzo 'podstawowe - na pierwsze 2- 3 tyg pozniej juz za male beda - ale musialam bo lekaz kazal lezec ze boi sie o tego krwiaka wiec podstawe chcialam miec juz gotowa :D]
 
reklama
Emotion, w jakich rozmiarach masz ciuszki na te pierwsze tygodnie? Ja głownie kupuje ciuszki w lumpeksach a tam trafiam tylko na rozmiar 62 i wzwyż... Mam straszny deficyt ubranek w rozmiarze 56 czy 58. ;( Nie wiem gdzie ich szukać bo nie uśmiecha mi sie płacić 10zl za body, które moja córka będzie miała na sobie może 4-5razy...
 
Do góry