reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ZAKUPY - dla nas i dla maluszkow

reklama
Co do podkładów poporodowych - dla mnie to produkt archaiczny. W razie W każdy szpital je zapewnia, a w domu lepszy komfort zapewniają podpaski, ozywiście te cieńkie.

Co do sterylizatora uważam, że to zbędny wydatek. Większość butelek można sterylizować w mikrofali, a wygotowywanie nie jest bardziej uciążliwe od nastawiania sterylizatora.

Podgrzewacz fajna sprawa, ja miałam czajnik w funkcją utrzymywania temp w wysokości 40 stopni, niestety się popsuł:wściekła/y:

smoczki lovi za 25zł? Ja kupowałam po 5:crazy:
 
też myślę, że sterylizator to nie potrzebny wydatek, można bez tego sobie poradzić, ale podgrzewacz osobiście odkupiłam od koleżanki do butelek i słoiczków :)
 
Lasotka u nas daja lignine sprawdzalam na zywo w 4 szpitalach.wiec wole miecbmega podpaske niz rwaca sie z kazdej storony twardy kawał papieru.Ja juz na 2 dzin uzywalam swoich cienkich
 
Podgrzewacz fajna sprawa, ja miałam czajnik w funkcją utrzymywania temp w wysokości 40 stopni, niestety się popsuł:wściekła/y:

mam na dzieje ze nie jestes zla ze tak 'podkreslilam' twoja wypoowiedz :D
Ale wiem ze takie rozwiazaie jest swietne, a czajnik oprzydaje sie 'na codzien jak zwykly standardowy.
Nawet lepsze rozwiazanie niz podgrzewacz! ['siostrzenica' ma taki]
co do 'higienicznych spaw kobiecych' to ja pracowalam w pierwszej ciazy w domu starcow :D i mialam majtki siatkowe, maty na lozko [w razie wycieku] i podpaski wiete z pracy :D
Firma 'EuronForm' - niewie czy mozna to kupc w polsce. Na poczatek uzywalam takie cos:
euronmicro_3789.jpg
inccat2.jpg


[tak tak - taki gigant - ale na pierwsze dni zwlaszcza na noc super:D]
A pozniej juz tescowskie podpaski poporodowe [takie jak zwykle tylko dluzsze] i Bella Nova
i-bella-podpaski-bella-nova-ze-skrzydelkami-10-szt.jpg
 
ja mam cyfrowy termometr owulacyjny microfile. Mam do niego sentyment bo mierzylam nim temp przez miesiąc by zajść w ciąże a na następny miesiąc byłam juz w ciazy :-):-):-) Radość jest taka wielka gdyż 5 lat sie nie udawało :sorry2:
Podkładów nie zamowilam bo nie wiedziałam jaki rozmiar i ktore. Widziałam jakies seni i baby comfort. Jakie ty masz?

Jak nie zamawiałaś, jak na zdjęciu widzę podkłady BELLA? :-p Ja właśnie te zamawiałam, 2 opakowania i wydały mi się wielkie :-)


Klaudyna- fajne te pieluszki w serduszka :) Ja kupiłam takie w owieczki i jeżyki na Allegro.

Lasotka - u mnie szpital nie zapewnia podkładów, trzeba mieć własne...
 
ja wkładów poporodowych używałam tylko w szpitalu, już przy wyjściu ze szpitala użyłam podpasek always tych na noc
 
reklama
Do góry