reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla nas i dla dzieciaczkow - czyli to co kobiety lubia najbardziej :)

Nanya śliczności:tak: a że większe to dobrze, bo z własnego doświadczenia wiem, że później, jak dzidzia większa, prezentów ciuszkowych raczej nie dostaje i wtedy się przydadzą jak znalazł:tak:
 
reklama
Martusia, ja mam taką:

Graco Swing N Bounce Musical Dots on eBay (end time 27-Aug-09 14:10:22 BST)

To huśtawka i leżaczek w jednym. Jest full wypas: 6 prędkości huśtania, 2 prędkości wibracji, pałąk z odczepianymi pluszakami i lusterkiem, tacka z dwoma grzechotkami, 4 dźwięki natury, 6 melodii klasycznych, regulacja głośności. Jedyny minus, to cena:baffled: Ale jako, że powinna trochę Młodemu posłużyć, to się zdecydowałam:tak:
 
my mamy fisher price Papasan

54a6c97a6fc4e4cb18e13b976242fa8a.jpg


kupilam uzywana, bo to tylko na kilka m-cy, potem odsprzedam dalej. A ze Liv na niej juz sie podnosic zaczyna czasem, dlugo na niej nie zabawi :baffled: ale usypia w moment. Buja sie w 3 strony, na boki, lub do przodu i tylu, ma melodyjki, dzwieki natury, listki i ptaszki sie kreca i ruszaja, a nad glowka, miedzy tymi listkami, jest lustro. Mala czesto glowe zadziera, ale nie wiem czy do swojego odbicia czy do listkow :-)
 
My w zeszłym miesiącu kupiliśmy niuńkowi karuzele fisher price taką samą jak na fotce Carmi tylko kolorek inny i równie szybko ją zwróciłam . w sklepie chodziła bez zazutu a jak w domku włożyliśmy tam niuńka to chodzić niechciała , jak wyciągneliśmy małego to sie bujała a z obciążeniem dupa a niuniek wcale nie jest kolosem . jeszcze sie w sklepie musiałam wykłócić bo mi małpa kasy niechciała zwrócić a przecież niepodaruje 500 złotych , naszczęście po awanturze dostałam zwrot pieniążków:-pteraz niuniek ma leżaczko - bujaczek ( ręczny)
 
Świetne te huśtawki, ale nas niestety na nią nie stać. Teraz zbieramy kaskę na szczepienie przeciw pneumokokom taką w dawkach 2+1 czyli jakieś 900 zł :wściekła/y: a jeszcze zostały nam 2 szczepionki 6w1 czyli wydatek ok 400 zł. Ech ale czego się nie robi dla dziecka
 
reklama
monika nie martw sie gdyby nie fakt ze kupilam ją w charity shop to tez nie byloby mnie na nia stac zaplacilam 2 funty :) niestety zbliza sie rok szkolny i trzeba kupic buty sztuk 6 jak sie zmieszcze w 200 funtach to bede szczesliwa ;(
 
Do góry