reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla nas i dla dzieciaczkow - czyli to co kobiety lubia najbardziej :)

A nasz kacik dla dzidzi wyglada tak :-)
P6101115.jpg


Ciekawe ile razy jeszcze poprzestawiam to łóżeczko zanim sie dzidzia urodzi heheh :-D
 
reklama
:-)
Tylko sciany chyba za wczesnie byly malowane bo moja siostra zdazyla je juz zaltwic gdzie niegdzie ;/
wiekszos plam zakryta lozeczkiem :-D
Ale sa takie ktorych nie da sie ukryc :-D No nic w wakacje zmieniamy mebeli to moze sie jeszcze cos zakryje ?? :-D
 
No to tak ale meble i tak już upatrzyłam :-D bo moja już są bleee .... ale teraz było trochę wydatków wiec muszę się chwilę wstrzymac
 
Minutka fajowo to wyglada. Ja (az wstyd sie przyznac) jeszcze czekam na lozeczko, ma przyjsc w piatek, posciel dostalam dzisiaj, wiec kacik nie gotowy.

A macie dziewczyny monitor oddechu? Myslalyscie nad kupnem?
 
Ja tam nie mam ani kącika dla dzidziola ani nic i muszę z tym żyć... jak dostanę jakieś grosiwo z ubezpieczenia to muszę drugie łóżko kupić i trochę długów pospłacać... kurde niech to cholera weźmie, jeszcze trzeba żyć...
 
Masz ten plus ze masz Julcie pewnie po niej masa rzeczy zostala.
Ja nie mialam od kogo bylam zdana na sklepy, dobrze ze wpadlo odszkodowanie z Anglii 10 tys bo inaczej to bym chyba bysmy toneli w kredytach
 
reklama
No niby tak, ale Julcia rośnie, tamta skorzysta... modlę się aby jak najdłużej utrzymać laktację, bo z Julką tylko 2 mce mi się udało... idzie zgłupieć
 
Do góry