reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla nas i dla dzieciaczkow - czyli to co kobiety lubia najbardziej :)

reklama
Ja myslalam o monitorze oddechu, bo palilam przed ciaza, ale chyba na razie sobie daruje. Nie mam na to pieniedzy, nie zarabiam w koncu obecnie, a mieszkanie wynajelam, zeby to z malym gdzies byc. A karmic mam nadzieje ze mi sie uda, chociaz wszystko w praniu wyjdzie. Wazne zeby dzidzie zdrowe byly.
 
ewunia- nakladki mam ale nie moge wziasc do szpitala, bo nie wolno miec butelek, smoczkow i nakladek bo wedlug nich to zaburza proces prawdilowego ssania a tam jakas kampania jest o karmieniu z cyca wiec bron cie panie Boze wniesc na oddzial :-D (podobno)
Kabaretko- ja co prawda nie palilam i nie pale, ale nie wydaje mi sie to jakas super wazna rzecza i tez chyba nie kupie i tez pewnie wiecej dzidzia ze mna bedzie nawet spala niz w lozeczku :-) moj A i tak jest tylko na weekendy
 
ewunia- nakladki mam ale nie moge wziasc do szpitala, bo nie wolno miec butelek, smoczkow i nakladek bo wedlug nich to zaburza proces prawdilowego ssania a tam jakas kampania jest o karmieniu z cyca wiec bron cie panie Boze wniesc na oddzial :-D (podobno)
Kabaretko- ja co prawda nie palilam i nie pale, ale nie wydaje mi sie to jakas super wazna rzecza i tez chyba nie kupie i tez pewnie wiecej dzidzia ze mna bedzie nawet spala niz w lozeczku :-) moj A i tak jest tylko na weekendy

Minutka, to głupia polityka, u mnie w szpitalu, aby propagować ideę karmienia piersią robią wszystko aby kobitki tylko karmiły... a jeśli można jakoś to ułatwić to nie ma problemu... u mnie można mieć spokojnie buteleczki, smoki i nakładki. Ja tam używałam i nic nie mówiły. A że Julka była najgłośniejsza na oddziale to mogłam wszystko heheheeh :-) ale poważnie można było używać smoczków, ale najlepiej aby przez 1 miesiać życia ich nie używać... używałam nakładek i wcale tego nie żałuję... teraz też je wezmę. Wcale nie myślę cierpieć w imię kampanii szpitalnej...
 
No ja spakowalam tez przeciez w torbemi nikt nie zajrzy !!! Ale ogolnie wisza wielkie plakaty o tym ze nie wolno tego miec i dlaczego :/ Bez sensu !!! Po co cierpiec??? Bede uzywac po tajniaku :-D albo zrobie protest
 
Dziewczęta kąciki dla Dzidków super urządzone!!!:-) Jak się w końcu zmobilizuje i mój urządzę to się pochwalę.
 
No ja spakowalam tez przeciez w torbemi nikt nie zajrzy !!! Ale ogolnie wisza wielkie plakaty o tym ze nie wolno tego miec i dlaczego :/ Bez sensu !!! Po co cierpiec??? Bede uzywac po tajniaku :-D albo zrobie protest

Ja będę korzystać i wcale nie myślę się szczypać, smoka też mam, ale użyję go w ramach koniecznej konieczności :-D a laktator i wkładki będę używać, nie po to kupiłam, aby się kurzyło ;-)
 
Dostaliśmy właśnie paczkę od moich krewnych z Niemiec. Przysłali śliczne ubranka dla Lusi. Trochę na wyrost (niektóre są nawet na roczek), ale za to jakie śliczniutkie :-) Cieszę się jak dziecko :tak:
Oprócz ciuszków mnóstwo kosmetyków Penatena. Ciekawa jestem, kiedy ja to zużyję :-D
 

Załączniki

  • Obrazek1.jpg
    Obrazek1.jpg
    50,5 KB · Wyświetleń: 39
  • DSC04101.JPG
    DSC04101.JPG
    26,6 KB · Wyświetleń: 43
  • DSC04102.JPG
    DSC04102.JPG
    39,5 KB · Wyświetleń: 40
  • DSC04103.JPG
    DSC04103.JPG
    32,3 KB · Wyświetleń: 45
  • DSC04104.JPG
    DSC04104.JPG
    46,9 KB · Wyświetleń: 40
reklama
Ech dziewczynki u nas smok już jest od dawna, bo lepsze ssanie smoka niż paluchów :-D a właśnie od dzisiaj rozpoczełam dokarmianie Filipka mleczkiem z butelki, bo niby pokarm mam ale chyba za chudy bo mały doi z dwóch cyców i dalej jest głodny, albo doi co pół godziny, jest nerwowy i płacze:tak: Także karmienie tylko piersią do 6 m-ca to u nas jakaś ściema jest :-D
 
Do góry