reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla nas i dla dzieciaczkow - czyli to co kobiety lubia najbardziej :)

Andzia, nasza buja sie bardzo dobrze, choc uzywamy jedynie najwolniejszej predkosci. Akurat jakas felerna sie trafic musiala Wam.

też tak myslałam ale jak poszłam reklamować to przy mnie otwierali 3 pudełka i sprawdzaliśmy - wszystkie takie samo dziadostwo - pewno jakies podróby :no:

Świetne te huśtawki, ale nas niestety na nią nie stać. Teraz zbieramy kaskę na szczepienie przeciw pneumokokom taką w dawkach 2+1 czyli jakieś 900 zł :wściekła/y: a jeszcze zostały nam 2 szczepionki 6w1 czyli wydatek ok 400 zł. Ech ale czego się nie robi dla dziecka

Monia strasznie drogo u was te szczepionki:confused2: ja za skojarzeniową 6 w 1 płace 120 zł. a pneumokoki i neumokoki są po 210 zł , rotawirus kosztował mnie 315 zł.
 
reklama
u mnie 125 zł - szczepienie skojarzone 3 w 1 ( kłuta 3 razy ), rotawirus 2 x 300. Pneumokoki i priorix mam za darmo hihi, głupi to ma zawsze szczęście ;-)
 
U nasz szczepią tą 5w1 więc i moja Mała ją dostała (130 PLN) za 1 dawkę rotawirusa zapłaciłam 399 PLN, 9 września idziemy na 2 porcję tego 5w1 rotawirusa i pneumokoki - czyli wydamy dużo kasy. Na meningokoki szczepić nie będę bo mi nasz pediatra odradził.A ufam mu bo i ja za dzieciaka do Niego chodziłam.....
 
Moja pani doktor odeszla jak mialam 28 lat leczyla mnie moje rodzenstwo i moje dzieci Ole i Wiktora wspanialy lekarz i czlowiek :D
 
Dzieki dziewczny za odpowiedz.
Powiedzcie mi jeszcze czy wasze dzieciaki lubia w takich bujawkach siedziec ??
Obawiam sie ze wydam kasiore a malego bedzie w dupke parzylo :-p

Wszystkie sa fajne ale najbardziej spodobala mi sie tusienki poniewaz starczy an dluzej niz 9kg.

Monia strasznie drogie sa te wszystkie szczepionki.
Dobrze, ze tutaj sa darmowe. Dziwi mnie to ze w jednym kraju moze byc dziecko zaszczepione za darmo a w drugim trzeba tyle kasy dawac.
 
nocanka bo tą naszą słóżbe zdrowia to powinien szlag trafić i to taki porządny by całkowicie zdechła , jak chciałam zapisać niuńka do neurologa na konsultacje bo jest wcześniaczkiem to terminy na stycznia :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: , normalnie jakby człowiek nie miał kasy na prywatnego to z nerwów by padł a niedaj Boże jakby sie coś działo , ach jak tylko mówie o słózbie zdrowia to szlag mnie trafia :wściekła/y::wściekła/y:
 
No mój niuniek miał termin na 22 wrzesnia do neurologa(po takiej cieżkiej chorobie)-niby szybciej niz u ciebie Andzia,ale i tak za pozno-bo potrzebował zgody na szczepienie-wiec i tak trzeba było iśc prywatnie- nie wiem po co ta służba zdrowia-jak zaniedbuje się nawet najmłodszych i bezbronnych.
 
reklama
No i kupilismy dzis bujawke :-)
taka tylko ze blekitna:
493754030spa70uc508350x.jpg


Podoba mi sie bo jest 3 w 1 - hustawka, lezaczek, krzeseleczko i jest do 18kg :tak:wiec starczy na dlugo :-) no i hustawka jest na pollezaco a nie na siedzaco jak w innych.

Niuniek siedzi jak zaczarowany :-)
 
Do góry