reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla nas i dla dzieciaczkow - czyli to co kobiety lubia najbardziej :)

reklama
martusia możesz podać pełną nazwę tej huśtaweczki, piękna jest chyba kupię Pepusiowi :-) za becikowe w końcu to jego pieniążki :tak:
 
No i kupilismy dzis bujawke :-)
taka tylko ze blekitna:
493754030spa70uc508350x.jpg


Podoba mi sie bo jest 3 w 1 - hustawka, lezaczek, krzeseleczko i jest do 18kg :tak:wiec starczy na dlugo :-) no i hustawka jest na pollezaco a nie na siedzaco jak w innych.

Niuniek siedzi jak zaczarowany :-)

Wow, ale super, gdzie można kupić takie cudo? :-) i jeśli to nie tajemnica to ile szarpie po kieszeni?
 
My właśnie na nią czekamy, mam nadzieję że kurier przywiezie jutro..
To jest huśtawka fisher price 3w1

Mam nadzieje ze malej się spodoba i trochę odpoczne od noszenia
 
Ostatnia edycja:
Świetna ta huśtawka. Warto byłoby ją kupić ale u nas jeden problem to ten o którym pisałam a drugi jest taki że w pokoju który ma 16 mkw i w którym toczy się całe życie rodzinne taki bajer już się nie zmieści :wściekła/y:
 
Martusia oby chuśtawka słóżyła jak najdłużej i wszyscy byli z niej zadowoleni .

Mój oskar dostał od przyjaciół takie cacko słózy i do karmi4enia w przyszłości i do leżaczkowania i bujania teraz - z tego jestem zadowolona . dodatkowo mamy jeszcze bujaczek -taki ręczny ( to znaczy nożny - bo najczęściej bujam go nogą leżakując na kanapie ) firmy grapi - tani strasznie ale jestem z niego zadowolona:tak:
 
hmm a ja kupiłam wcześniej sam leżaczek z wibracjami, teraz żałuję bo mogłam dołożyć i kupić taki bujak ... wrrrr...
narazie nam służy ten i właściwie wystarczają wibracje, ale ostatnie dwa dni musiałam małą bujać bo miała jakieś humory... nie dość, że kobieta to bliźniak w dodatku ;-)
 
reklama
Do góry