reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla mamy i maleństwa

kurcze.. byłam dziś w aptece kupić coś dla małej do posmarowania buzi na wyjście. Pani poleciłam mia emolium na mróz i wiatr. Mówiłam, ze chce dla noworodka. Czytam teraz opis, a tu pisze, ze od 6 m-ca.. smarować w takim razie czy nie?;]
 
reklama
Quchasia ja to bym poszla jej to oddac i powiedziec ze to mialo byc dla noworodka... co prawda nie jestem jakas tam maniaczka ale w koncu z jakiegos powodu producent nie napisal ze dla noworodka.
Swoja droga zastanawia mnie dlaczego wszyscy odrazu wpychaja dla dziecka preparaty z emolientami. Przeciez to nie dla kazdego moze byc uzywane.
 
yhh z tego co wiem to w aptece nie można oddawać nic, nawet nie- leków.. poza tym wyrzuciłam już opakowanie grrr. Mam jeszcze znajomą farmaceutkę, zapytam jej osb. Ale dziwne bo w innej aptece też ten preparat mi polecali..
 
A no racja bo to apteka :-\ ja prawie nigdy nie slucham tego co mi mowia farmaceuci. Jakis czas temu chcialam cos na alergie ale mowie ze dla ciezarnej no i wzielam co mi polecila a potem w domu sie okazalo ze na ulotce jest napisane ze niedozwolone w ciazy bo jakis tam skladnik przenika do lozyska... oddalam siostrze i juz tych farmaceutow nie slucham. Albo jeszcze w aptece czytam ulotke ;-) ja uwazam ze producent ma powody zeby okreslic od jakiego wieku mozna czegos uzywac badz w jakim stanie wiec sie do tego staram stosowac. Choc zdaza sie ze i lekarz przepisze cos co wg ulotki nie nadaje sie dla konkretnej osoby
 
Ja kupiłam Nivea baby krem na każdą pogodę. Nie zawiera wody i jest od pierwszych dni życia. Sugerowałam się też tym,że sroka na blogu pisała o nim dobre rzeczy,więc mam nadzieję że się sprawdzi ;)
 
Marcysiaa a czy ten krem Hipp ma w składzie wodę? nie wiem czy właśnie dlatego z niego nie zrezygnowałam, ale pewna nie jestem. Pozostałe kosmetyki właśnie też mam z Hippa i zastanawiam się co było powodem, że z kremu zrezygnowałam :hmm:
 
reklama
Do góry