reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla mamy i maleństwa

Ja mam beznadziejny ręczy BabyOno z rączką. Na elektryczny i tak mnie nie będzie stać, więc mam nadzieję, że w razie W jakoś dam radę z nim ;). A kupiliśmy go na szybko jak w szpitalu leżałam, bo okazało się, że bez niego to w ogóle laktacji nie uruchomię (Tymek był na intensywnej terapii noworodka, bez możliwości karmienia go piersią). Pożyczyłam najpierw od przyjaciółki jakiś starszy model laktatora Medela z pompką. Po 1 dobie odciągałam i płakałam z bólu, bo mi się odciski na dłoni zrobiły. Jakiś geniusz - pewnie facet - wymyślił sobie takie żłobienia na tej pompce. To jak się przesiadłam na BabyOno z rączką to luksus był :-D. Ale i tak kiepski. Ręka bardziej daje radę :-p.
 
reklama
ja juz chyba pisalam ja nie mam laktatora i nie zamierzam kupowac przy Mai mialam dwa elektryczny i reczny i szczerze powiedziawszy reka wiecej sciagnelam niz nimi:-p a jak bedzie potrzebny to maz pojedzie i kupi bo to roznie bywa:-p
 
Pochwale się :-) ten sweterek z balwankiem to dla mojego Franka :-)
 

Załączniki

  • 1447414789184.jpg
    1447414789184.jpg
    23,8 KB · Wyświetleń: 92
Pigula swietne ciuszki ja jeszcze sie wstrzymalam z kupnem swiatecznych bo Maja zapowiedziala ze musi miec taka sama sukienke co siostra wiec przed swietami cos kupie:-p
 
Piguła - ale cudne! :tak:
Ja mam dostać taki dresik z baławankeim od mojej przyjaciółki, więc nie kupuję nic takiego. A wczoraj jeszcze przyjaciel mojego męża sie zapytał czy nie chcemy worka z ciuchami dla malucha po ich synku, bo im zawala dom - PEWNIE ŻE CHCEMY! :-D Już się nie mogę doczekać! :tak:
 
Ja odebrałam dziś trobę z ciuszkami od znajomych - i ciuszki jak ciuszki- nic takiego ale znalazłam kilka perełek - też może mnie powalają, ale wśród tych "normlanych" świeciły dla mnie :-)

20151114_193429.jpg20151114_193458.jpg20151114_193536.jpg
 

Załączniki

  • 20151114_193429.jpg
    20151114_193429.jpg
    22,1 KB · Wyświetleń: 92
  • 20151114_193458.jpg
    20151114_193458.jpg
    24 KB · Wyświetleń: 90
  • 20151114_193536.jpg
    20151114_193536.jpg
    17 KB · Wyświetleń: 91
Śliczne ciuszki! Ja już zaopatrzyłam moich wszystkich chłopaków w świąteczne outfity dla maleństw mam jedno przebranie Mikołajka a drugiego - Reniferka ;) dla starszych sweterki śpiewające Jingle Bells i świecące nosy Rudolfa (to mąż z Primarka przywiózł).
Ja jestem Christmas Freak na max i muszę mieć wszystko idwalnie przygotowane i ustrojone, bo czuję się źle, jeśli nie i mam poczucie, że mi czegoś brakuje. Okna ustrojone, lampek w pip w każdym kącie, świąteczne koce, poduszki, zasłony, nawet koty mają świąteczne obróżki, a muffinki piekę w świątecznych ubrankach ;) Już się szykuję, bo potem będę mieć mikro czasu :p UWIELBIAM ŚWIĘTA!!!

Ja już mam niemal wszystko, tylko torby spakować. Jak się przeprowadzę - mogę rodzić ;)

Nie kupiłam laktatora ani podgrzewacza, ani tego ekspresu do MM, bo nie wiem właśnie, w którym kierunku pójdzie moje karmienie. Laktator elektryczny pożyczę od koleżanki i w razie awarii się wspomogę, no zobaczymy, jak to będzie. Pierwszy raz wielka niewiadoma..
 
reklama
Do góry