reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla mamy i maleństwa

aenya ja juz czuje magię świat :-D dla mnie takim początkiem jest książka kucharska Nigella Świątecznie :-) dziś popołudniu mam w planie tam zajrzeć :-) u mnie pierwsze święta w domku. Choinkę fajna wkopalismy na ogrodzie to będzie się świecić. Świeczki zapachowe ze świecznikami tam gdzie się da i jest to bezpieczne. Zapach piernika....mmmmm :-)
 
reklama
Po długich dyskusjach z M. czytaniu opinii i wizytach w sklepach czekamy na zamówiony wózek bebetto torino :-) ma być pod koniec listopada. Cena fajna i jeszcze mamy fotelik z adapterem do isofixa :-) jestem przeszczesliwa :-)
 
kurcze ja jakoś nie myślałam o świątecznych ciuszkach dla małej, tyle tego podostawałam, ze jakoś nie myślę nic w najbliższym czasie kupować;p
 
A ja jakoś nie lubię takich przebieranek :baffled: Sama nie chciałabym jak pingwin czy bałwanek wyglądać. Co innego jakieś słodkie ubranko z motywem, jak pokazała Domi, a co innego ubranie, które jest przebraniem. Na mnie producenci nie zarobią :rofl2:
 
Ja dziś jeszcze ostatnie mam nadzieję zakupy z myślą o maluszku robiłam - śpiworek do wózka i nosidełka i prześcieradła do łóżeczka. Z tymi ostatnim miałam problem bo mam gruby materac - 120x60 ale bok aż 15 cm... U mnie w mieście odpowiedniego wymiaru dostać nie mogłam bo są zakładki na maksymalnie 10 cm boki. Ciekawa jesyem co przyjdzie mi z all - wzięłam dwa różne wymiary na 120 i 140 może coś dopasuję;)

Super te wasze ciuszki. Ja dla maluszka mam jedynie świąteczne skarpeteczki ze strony smyka z napisem moja pierwsza gwiazdka,a kiedy dzidzia będzie z nami czy przed świętami czy po to się okaże.
 
....Ja tez mam Bebetto Torino :-D Widze ze prym wiedzie ten model . Wlasnie sie rozgaldam od paru dni za mufka na raczke ...szkoda ze w standardzie nie ma :-(

Piekne ubranka swiateczne :-) Tez kupilam ..i juz mam teraz toalnego bana na zakupy ciuchow . Nie wiem czy chociaz dwa razy cokolwiek zaloze malej :szok: ....a i tak ciagle wydaje mi sie ze mam malo .
 
reklama
Dzisiejszy zakup dla naszego Bąbelka:) w galerii był jarmark wyrobów handmade i znslazłam takie cudo:) będą idealne na sesje zdjęciową z brzuszkiem,która mam nadzieję w przyszłym tygodniu_;)
 

Załączniki

  • 1447955586559.jpg
    1447955586559.jpg
    21,2 KB · Wyświetleń: 67
Do góry