reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla mamy i maleństwa

reklama
Kurcze fajne macie wózki. Ja czekam do listopada bo premie itd przyjdą. My zakochalismy się bez pamięci w quinny moodd turkudowym na czarnym stelażu. Cuuuuudny i pięknie się prowadzi :)
 
Kurcze fajne macie wózki. Ja czekam do listopada bo premie itd przyjdą. My zakochalismy się bez pamięci w quinny moodd turkudowym na czarnym stelażu. Cuuuuudny i pięknie się prowadzi :)

Mi się też podoba ten wózek ale on ma chyba spacerówkę taka kubełkową? Że nie reguluje się pochylenia oparcia tylko całe siedzisko można położyć? I dla mnei to jest minus
 
Super zakupy dziewczyny.
.szkrabek wózeczek pierwsza klasa :-)

A niżej moje wczorajsze łowy.
 

Załączniki

  • 20151006_161824[1].jpg
    20151006_161824[1].jpg
    20,9 KB · Wyświetleń: 94
  • 20151005_195729[1].jpg
    20151005_195729[1].jpg
    17 KB · Wyświetleń: 80
Dzag82 ja tez przy dadach zostane no i te kaufland w groszki sa podobne tylko grafika bleee, reszta sztywne jsk piszesz. W szpitalu dawali happy to nawet mi pasowały bo wycięcie na pepek i sztywne grube to dobre na bioderka ale na poczatek tylko.

Super te wasze pojazdy i zakupy w ogóle :*.
 
Szkrabek, ładny wózeczek :tak:. Taki jaśniutki i delikatny.
Piguła85 pisze:
Tak marcysiaa ma kubełkowa. Mi akurat nie przeszkadza
Cóż. Tobie nie, Ty w nim nie siedzisz. Ale dla dziecka to słaba sprawa. Nigdy nie będzie leżało płasko podczas spania na spacerze. Słabe.
Piotrusiowa, śliczne ciuszki :tak:.
Zozzolka pisze:
W szpitalu dawali happy to nawet mi pasowały bo wycięcie na pepek i sztywne grube to dobre na bioderka ale na poczatek tylko.
Wycięcie na pępek jest fajne. Ale równie dobrze można kupić zwykłe pieluszki i samemu zrobić wycięcie, albo po prostu zawinąć pasek w dół - tak też robią w szpitalu. U nas to wycięcie i tak było za małe i tak czy inaczej pasek zawijałam ;-).
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dziewczyny, zaczełam si e zastanawiać nad kupnem używanego wózka... Zawsze mówiłam, że jak juz się doczekamy naszego Szczęścia, to wszytsko kupimy nowe... Ale... Wózek, który bym chciała to koszt w granicach 3 tyś.... Nie stać nas w tej chwili... no i pomyślałąm, żeby kupić wózek za jakieś 500-700zł w sumie tylko dla gondoli, którą i tak maluchy mało niszczą, bo krótki czas jest jej użtkowania. A na wiosnę, kiedy Mała juz wyrośnie z gondoli moglibysmy kupić wypasioną spacerówkę. Bo jak patrzyłam to też koszt powyzej 1000zł... No i mam dylemat :/ POwiem Wam, ze zrobiliśmy sobie z mężem założenie ile wydajemy na wyparwkę, remont mieszkania przed narodzinami Małej itp... Juz jestesmy blisko limitu finansowego, a jaeszcze nie mamy wóżka, fotelika, łóżeczka, wanienki i całej chemii do pielęgnacji... Zaczynam pranie ubranek to też się okazę czego brakuje... I właśnie dlatego pomyslałąm o uzywanym wózku na ten moment... A do kwietnia na specerówkę się odłoży grosz.... Maż nie bardzo chce używany wóżek, ze względu właśnie na to, ze to bedzie nasze długo wyczekiwane dziecko i on by chciał mu zapewnić wszystko co najlepsze. I mam zagwostkę co zrobić :crazy:
 
Do góry