reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla mam ;)

he he zgadza sie, ja nic wypasionego nie mam:sorry2:

a co domodelu AGA to wlasnie mam dylemat (he he wielkimi dylemat): kupic te bez oprawki coby prawie nie bylo widac ze mam okulary czy wlasnie jakies takie na ktore zwraca sie uwage) co mi byscie doradzoly laseczki(te ktore wiedza jak wygladam)?
Masz coreczke:tak::-):-D:rofl2:
A okulary moim zdaniem pasowalyby dla ciebie z oprawkami dobrze dobranymi
 
Ostatnia edycja:
reklama
Kasiad fajne prezenty sobie robisz ;-):-)
Tak między Bogiem a prawdą to ja sobie tylko wybrałam i zalicytowałam, bo na mnie jest konto na Allegro, ale zfinansował małżonek jako prezent imieninowy :sorry2:
Choć to i tak tylko umownie, bo kasę mamy przecież wspólną :-D

Nuśka, laptop pierwsza klasa :-)
 
:-D
Ostatnio zrobiłam sobie male zkaupki w Kappahlu:plaszcz,spodnie i 3 bluzeczki;-).Tylko zdjec mi sie nie chce robic;-)
 
a dziekuje dziekuje, coprawda to prawda;-):tak::tak::tak::-D:-D:-D
no i jeszcze raz IRTASIA dzieki za porade:-p:-p:-p:-p:-p:-p:-p:-p:-p:-p;-);-);-);-);-);-);-);-);-);-)
 
reklama
nie, wszystko w porzasiu, ja naprawde dziekuje:tak::tak::tak:IRTASINSKA kiedy sie spotkamy (oj sorki to nie ten watek),?
 
Do góry