reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla mam i maluszków:)

Hej,

zagadka rozwiązana, to nie było żadne zamówienie:) Moja przyjaciółka wysłała mi kilka ciuszków po swojej córci-takie unisex, aby chłopiec też mógł je ponosić. Coś mi się tak wydawało, ale nie byłam pewna.

Miłego:)
 
reklama
Dziewczyny dla zainteresowanych w Rossmanie jest teraz promocja na pieluszki pampers new baby rozmiar 1 43 sztyki za 17,59 wiec wychodzi 41gr za pieluszke, a normalnie ponad 50 gr wiec sie oplaca ;)

super zakupki robicie, ja wanienke mam najzwyklejsza po bratanicy
Aninek zabawki fajne i tanio a z ta bluzka to fuksa mialas ;)

ja od dzis wreszcie na zwolnieniu ;)
 
No na razie kurierów mam z głowy :) wczoraj dodarły wieczorem butelki a dziś koszule i powiem wam że za takie małe pieniadze a koszule na prawdę fajne
wiec jutro torba pójdzie do pakowania :) dziś kupie sobie kapcie jeszcze i spokój :)
 
No zgadzam sie z Czarni nie tyle może być za mała co z pewnością będzie za mała. Upewnij sie bo może uda sie jeszcze wymienić na większą.
 
reklama
U nas łóżeczko skręcone.
Podsyłam wam jakie kupiliśmy:

Safari_Mis_z_gwiazdkami_teak_pojemnik.jpg
 
Do góry