reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla mam i maluszków:)

reklama
biłkabdg śliczne to łóżeczko

Alicja32 no to widzę że zakupy udane Świetna ta torba Ja miałam od razu w komplecie z wózkiem

hmmm ja też mam wypełnienie 135/100 bo większość moich znajomych też taki rozmiar kupowała Nawet jak byliśmy oglądać w sklepach łóżeczka to na nich też zawsze był ten rozmiar wkładu i pościeli Najwyżej będzie na dłużej Jak mała podrośnie
 
kolderka zamowilam na 135 bo juz mam kilka kompletow poscieli na ten rozmiar,troche duza ale trudno...

a dzis przyszla torba do wozka,ktora zamowilam w pon.Bardzo fajna :)

TORBA SPACEROWA DO WÓZKA + mata my baby (2817743805) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Czemu niestandardowy rozmiar? Aż sprawdziłam na fotkach wymiar Alicji pościeli i też taką miała przez ponad 2 lata.

Torbę zamówiłam identyczną :-D:-D Bardzo pojemna. Zamówiłam w poniedziałek rano i już wczoraj ją miałam :-D
Też miałam zamówić u tego sprzedawcy ale wybrałam w końcu tego, bo taniej mnie wyszło o 1,5zł ;-) + ten sprzedwca daje 5% rabatu przy następnych zakupach, może skorzystam
33581 Torba podróżna do wózka My Baby przewijak (2807358627) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Biłka śliczne łóżeczko z uroczym misiem
 
dziewczyny świetne te torby.. ja swoją miałam w komplecie z wózkiem także wzięłam bo mi odpowiadała ;-)
biłka super łóżeczko ;-) czekamy na fotki kącika jak urządzicie :tak:
alicja32 ooo super że zakupy się udały :-)
a ja nadal czekam na kuriera z pościelą.. mam na razie jedną koszulę tylko więc chyba będę jeszcze jedną musiała zamówić.. ojj jeszcze troszkę zakupów przede mną.. trzeba czekać do 10 na wypłatkę i ruszać na allegrowe zakupki ;-)
 
bilka- luzeczko sliczne!! takie wlasnie chcialam z obrazkiem z tylu, baaardzo mi sie one podobaja!!

A ja wlasnie pokrowiec z materaca zdjelam i przescieradelka piore! Ciuchy posegregowalam na kolory, ale chybanarazie ich ruszac nie bede, pod koniec grudnia wypiore.
 
Bilka super to łózeczko! ono z firmy Klupś jest czy mi się zdaje?

a ja porobiłam fotki na razie tylko wózka bo pościel jeszcze w pokrowcu leży, jutro zrobie zdjęcia:-)

DSCF1005 (2).jpgDSCF1008.jpg
 
bilka lozeczko super!

ada śliczny wózeczek :)

ja dzisiaj zamówiłam małemu pościel już w sumie drugi komplet, bo zajrzałam na strone a tam akurat promocja.. Pościel naprawde rewelacyjnej jakości. mamy już żółtą, teraz zamówiłam niebieską.

tu ta którą zamówiłam dzis:
Pościel haftowana Stork P-4 + prześcieradło z falbaną gratis niebieski 100 x 135 cm kołdra, 40 x 60 cm poduszka, 180 cm dł.ochraniacza - Stork 600 NI - kod 13029 - Pościel dziecięca - GLÜCK

a tutaj ta, którą mam już w domku:
Pościel drukowana Train P-4 - baldachim bawełna ty 100 x 135 cm kołdra, 40 x 60 cm poduszka, 180 cm dł.ochraniacza - Train 601 ZU - kod 13032 - Pościel dziecięca - GLÜCK
 
reklama
Patiinka pościel super, a cena ??? to już w ogóle rewelka

lanjaa woreczki ciekawe rozwiązanie, też jestem ciekawa czy któraś używała.
radek V.jpg
A do mnie dotarł kurier z łóżeczkiem, bałam się czy aby całe , ale jest dobrze :D + materac oczywiście :)
o takie
 
Do góry