reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Zakupy dla mam i maluszków:)

Magda Tetra jest rewelacyjna do gotowania kaszy, żeby nie przywierała do dna:p Także pewnie przy okazji wezmę i chyba jeszcze 4 sztuki dokupię;)

Mila Ja też mam taką zwykłą najzwyklejszą wanienkę i zamierzam podkładać albo pieluchę tetrową, albo flanelową, bo troszkę przyjemniejsza w dotyku;) Zawsze się do czegoś przyda jak już dziecka nie będzie się kąpać ;) A co do stelaża z ikei nie mam zielonego pojęcia, bo go na oczy nie widziałam ;)
 
reklama
ooo właśnie jeszcze pieluszek tetrowych i flanelowych nie mam.. :-)
A u mnie ostatnio zakupy troszkę osłabły - może dlatego że ciuszki już prawie wszystkie mam (oprócz czapki i szalika), a co do reszty to zestaw pościeli z moskitierą powinien być we wtorek :-) a butelki, pieluchy i inne drobiazgi to pewnie na allegro w tygodniu zamówię..

A oto moje ostatnie zakupki w sklepie z używkami :) kombinezonik newborn za całe 10 zł i bodziaki next.. no i dwa sweterki i jedna bluza :-) o zgrozo - zorientowałam się że kolorem dominującym w szafie mojej córki póki co jest róż :szok::szok::szok: DSCF0626.jpgDSCF0628.jpg
 
Indziorka- super wózek !! Ślicznie kolory !! Caroline- Super ciuszki! Kolor rozowy?? U mnie niebieski i paski :) Aninek- świetne zabawki !! Z dezynfekcja popieram!! Ja jak mała byłam tyle piachu sie najadlam i żyje :) Co dO wanny to ja tez najzwyklejsza bez stelarza ! Te z udogodnieniami to pić na wodę - reklama !
 
Ja mam profilowana wanienke, bo raz ze byla najtansza jaka znalazlam, a dwa ze jest bez odplywu, a nie chcialam z odplywem, zeby nie ryzykowac, ze bedzie mi przeciekac czy cos. Ciekawa jestem jaka bedzie w praktyce.

Caroline sliczne ciuszki :tak: u mnie tez dominuje rozowy, teraz jak pralam wszystkie ciuszki to wyszly mi dwa prania rozowych, jedno bialych i jedno kolorowych.
 
Widzę że zakupy udane :) to najważniejsze

Ja postawiłam na wanienkę zwykłą bez bajerów , rozmiar 104 cm . chociaż nie powiem dylemat miałam.
Ale ta pewnie starczy na dłużej :)
Tyle że wybrałam z wzorkami o taką jak na załączonym obrazku
 

Załączniki

  • wanna-dziecieca-84cm-hipcio-prima-baby.jpg
    wanna-dziecieca-84cm-hipcio-prima-baby.jpg
    23,2 KB · Wyświetleń: 35
U mnie jako tako nie ma dominującego koloru :p Trzy prania białych rzeczy, trzy różowych, dwa niebieskich, dwa zielonych, dwa ciemne beże, żółcie i brązy... także jest kolorowo ;) i w większości neutralnie:p bo te róże też takie śpiochowe a nie dziewczyńskie :p a no i jeszcze jedno pranie szarych z czarnym :p

Caroline Fajne ciuszki :p Ja się cieszę, że te sprawy mam za sobą- sama kupiłam zawrotną ilość rzeczy- trzy sztuki :p ale kosmetyki i te inne sprawy chyba bardziej nadwyrężają finansowo :/

Aninek Ja właśnie też nie mam zaufania do tych z odpływami, że gdzieś się zahaczy coś coś... i cała podłoga zalana :D

Ej co myślicie o kąpaniu dziecka w rumianku i mój koniecznie chce szarym mydłem młodą myć? bo nie wiem w sumie...
 
hah jest jedna pozytywna rzecz dzisiaj :) zamówiłam bryke dla małego :) i łóżeczko które juz w sumie stoi tylko jeszcze bez pościeli... mnie jakoś na brązowo bierze z wyposażeniem pokoiku..

wózzek.jpgmos_owce_braz_1.jpg
 
no wlasnie co o wanienki to mi tez zalezy zeby e zobaczymy, byla bez odplywu. Czy taka dostane -zobaczymy, bo jak bylam w sklepie to same takie z odplywami byly albo te koszmarne wiadra :wściekła/y::-)
 
reklama
Do góry