reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla mam i maluszków:)

Ja właśnie się dorobiłam kocyka z biedronki,mąż sam wybierał :-), bardzo fajny
Zdjęcie1116.jpg
 
reklama
dotka ja też dziś zaliczyłam biedronkę i wzięłam dwa ręczniki :-) żółciutki z autkiem i kremowy z owieczką. cena dobra, co prawda chciałam kupić inne 100x100 po 34 za sztukę ale różnica w wielkości nie duża a w cenie spora a to tylko ręcznik.
a kocyków nie było, ale mam chyba z 5 różnych po synku więc już starczy :tak:
 
Ja też napadłam na biedronkę i mam kocyk:-pfajny bo nie za duży i mięciutki. Byłam też w lidlu i nabyłam dresik welurowy w r.74-80, sweter dla męża, dla siebie dzianinową sukienkę i stanik:-)Także udane zakupy:tak:
 
filkat mam ten sam kocyk i jest cudowny, te owieczki rozwalające :p

caroline no na razie kupować nie zamierzam kosmetyków, ale jakieś zestawy do paznokci czy coś takiego ;) mam już próbki z nivea i pewnie przy niej zostanę jak młoda dobrze na nią zareaguje ;)

Ej kobietki mam sprawę... bo się zakochałam... w sumie mój też w jednym wózku :p i jest baaaardzo tani WÓZEK VERDI MAX 3W1+TORBA+DODATKI KURIER GRATIS!!! (2693184202) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. wersja z kremowym stelażem i w beżach (ten co jest na zdjęciu głównym;) i jak sądzicie, ma prawo się sprawdzić, bo w sumie z tego co czytałam to mi odpowiada technicznie... Napiszcie co sądzicie ;)
 
caroline ja tez lubie klocki duplo a lego to juz uwielbiam, chociaz "zwykle" lego to tez juz sztuka dostac, bo z tego co widze to wszystkie sa w jakiejs tematyce: star wars, wladca pierscieni, swinka pepa...
Indziorka mi sie ten wozek wydaje sliczny :tak: Moze ciut ciezki, no ale duze kolka waza swoje. Cena jest rewelacyjna. Tez bym sie zakochala!

Mam nadzieje ze dolacze do szczesliwego grona posiadaczek kocykow z Biedronki :-D
 
filkat mam ten sam kocyk i jest cudowny, te owieczki rozwalające :p

caroline no na razie kupować nie zamierzam kosmetyków, ale jakieś zestawy do paznokci czy coś takiego ;) mam już próbki z nivea i pewnie przy niej zostanę jak młoda dobrze na nią zareaguje ;)

Ej kobietki mam sprawę... bo się zakochałam... w sumie mój też w jednym wózku :p i jest baaaardzo tani WÓZEK VERDI MAX 3W1+TORBA+DODATKI KURIER GRATIS!!! (2693184202) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. wersja z kremowym stelażem i w beżach (ten co jest na zdjęciu głównym;) i jak sądzicie, ma prawo się sprawdzić, bo w sumie z tego co czytałam to mi odpowiada technicznie... Napiszcie co sądzicie ;)

Ja mam podobny wózek i generalnie jestem zadowolona ale ma jeden minus tzn te przednie koła jak są odblokowane to strasznie latają, niby podczas jazdy to nie przeszkadza ale strasznie głupio wygląda. No i nasza spacerówka już sie trochę wyjeździła, oparcie nie chce sie rozkładać we wszystkich pozycjach (ale sporo go używaliśmy), dlatego kupię teraz x-landera spacerówkę.
 
Mi w końcu wczoraj przyszły ubranka są śliczne i w bardzo dobrym stanie. Wczoraj też byłam mojemu synkowi kupić zimową kurtkę bo później problem z rozmiarówką jest nie obyło się również bez zakupów dla córeczki - kupiłam 3-pack pajaców i rajstopki w smyku :)

Zaraz jak się uporam ze wstaniem ;p to porobie zdjęcia i powrzucam :) Jej jak już są ubranka to już się czuje tą dzidzie w domu :) Teraz stwierdzam że brakuje mi jeszcze z 2 par rajstopek, sweterka, 7 par bodów (to już zamówiłam) i ciepłej czapki. Reszte już mam :)
 
reklama
No moze nie najlepsza jakość bo na dworze jeszcze szaro, a przy sztucznym świetle i flashu to nie za bardzo ładne wychodzą ale tak poglądowo chociaż.

DSC_0317.jpgDSC_0318.jpgDSC_0320.jpgDSC_0322.jpgDSC_0323.jpgDSC_0324.jpgDSC_0325.jpgDSC_0326.jpg
 

Załączniki

  • DSC_0327.jpg
    DSC_0327.jpg
    31,7 KB · Wyświetleń: 71
  • DSC_0328.jpg
    DSC_0328.jpg
    24,1 KB · Wyświetleń: 49
Do góry