reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla mam i maluszków:)

reklama
jeszcze jak chodzi o nas - mamy, warto zadbać o dobre wkłady poporodowe / na połóg. Ja się zaopatrzyłam w podpaski połogowe wielorazowe, coś takiego . Bardzo długie, chłonne i oddychające. Było mi w nich lepiej niż z jednorazowymi podkładami :) Ale za to zapomniałam o szlafroku :) :) A szlafrok się też przydaje... ;)
 
dziewczyny fajne te kocyki przytulanki :-) pierwszy raz je widzę :-) tyle chyba małe - bo mają po dwadzieścia parę cm.. dajcie znać czy miłe w dotyku i jak na żywo się prezentują :-)
 
januarka jakie sliczne ubranka! A te buciki i czapeczka slodziutkie!
dotka cena takiej nowej poduszki wydaje mi sie przesadzona, fajnie ze kupilas o polowe taniej. Moze jak trafie na dobra oferte to tez kupie, narazie ze spaniem daje rade, ale do karmienia to moze faktycznie by byla fajna. Dzieki za przypomnienie o Biedronce - musze mamie przypomniec ;-)
sylvanas no rzeczywiscie mozna sie wkurzyc jak czlowiek sie nastawia na takie mile zakupki a tu nic! Mam nadzieje, ze trafisz na cos co Ci sie spodoba.

To ja sie pochwale moimi zakupami:

kurtka Mamalicious
P1080377 (348x640).jpg

A tu zakupy z second handu
P1080379 (480x640).jpgP1080380 (480x640).jpgP1080381 (480x640).jpgP1080382 (480x640).jpg
mega ksiazka za tylko 2,5£ (normalna cena to 22,99£) - fajna bo jest wszystko o ciazy i potem o niemowlaku, duzo zdjec i tez takie rzeczy jak postepowac gdy np dziecko sie zakrztusi, albo objawy chorob skory, itp.
Komplecik zupelnie nowy za 3£, rajstopki nawet nierozpakowane.
Spiworek :-):-):-) z John Lewisa za 2,50£
No i pajacyk, tylko juz troszke wiekszy.
 
Aninek super ta kurteczka zaden namiot i zakupki pozostale tez fajne.
A w Biedronce reczniki i kocyki to jutro pomylilo mi sie wczoraj ale juz sie porpawilam:)
 
To ja też się pochwalę :p to jest jakaś 1/5 wszystkiego co mam- czyli rzeczy jakie mam na mieszkaniu :p w grudniu albo na początku stycznia przywiozę sobie resztę :p no chyba, że wcześniej rodzinka mnie odwiedzi :p
 

Załączniki

  • DSC00017.jpg
    DSC00017.jpg
    23,4 KB · Wyświetleń: 62
  • DSC00018.jpg
    DSC00018.jpg
    28,4 KB · Wyświetleń: 58
  • DSC00019.jpg
    DSC00019.jpg
    17,4 KB · Wyświetleń: 52
  • DSC00020.jpg
    DSC00020.jpg
    15,1 KB · Wyświetleń: 57
  • DSC00021.jpg
    DSC00021.jpg
    14,7 KB · Wyświetleń: 56
aninek kurtka rewelacja .. o matko po tobie nawet nie widać że w ciąży jesteś! taaakiej to dobrze :-) suuper wyglądasz! a zakupki dla małej też rewelacja:-)
indziorka też już trochę sporo tego się uzbierało:-) ale widzę że najważniejsze czyli kombinezon już jest :-)
 
reklama
Do góry