reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla mam i maluchów :)

reklama
Pomacalam i nie chce tej tanszej z jyska.. tnie sie jakos.. stanelo na ikei, nie dosc ze jest w dobrej cenie to odpowiada nam kolor - ciemny
 
O prosze, moje dzisiejsze łowy ;)
 

Załączniki

  • 1410169577788.jpg
    1410169577788.jpg
    25,7 KB · Wyświetleń: 71
Aaa, w końcu kupiłam sukienkę na ślub, ufff, kolejny "problem" z głowy! Co prawda jest w małej przeróbce, bo była troszkę a duża, ale w piątek już po nią jadę :D Dziękuję za trzymanie kciuków :*

Mam nadzieję, że Fasolka dzisiaj pokaże co nieco i lekarz potwierdzi, że to chłopiec albo mnie zaskoczy i jednak będzie dziewczynka. Chcę w końcu zaszaleć i też coś kupić Bąbelkowi! Jak widzę Wasze łowy to popadam w depresję, że my jeszcze niczego nie mamy :p
 
Martyna super, że masz już sukienkę :)
Pochwalę się, mój dzidziol dostał dziś pierwsze ubranko. Matka zaszalała i kupiła bodziak w motory, mimo że nie zna jeszcze płci :D

pierwszeubranko.jpg
 

Załączniki

  • pierwszeubranko.jpg
    pierwszeubranko.jpg
    29,1 KB · Wyświetleń: 69
reklama
Do góry