reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla mam i maluchów :)

Byłam dzisiaj po sukienkę na ślub i... jestem załamana! Niczego ciekawego nie znalazłam :( W Happymum mają zawyżoną rozmiarówkę i rozmiar 34 był na mnie za duży, a i wyboru wielkiego nie mieli :( Jeszcze w tym tygodniu zrobię najazd na butiki w mieście obok i mam nadzieję, że coś wypatrzę, trzymajcie kciuki!
Kupiłam sobie za to taką zwykłą sukienkę a'la dżinsową :D Przynajmniej nie wróciłam z pustymi rękoma.

Co do rzeczy dla Fasolki to dostaniemy mnóstwo rzeczy od znajomych, łóżeczko, wanienkę, przewijak też już mamy, kupnem wózka chce się zająć przyszła teściowa. Czekam na potwierdzenie płci to wtedy będę szaleć z kupnem :D
 
reklama
Martyna91 - kciuki &&&& żebyś znalazła super sukienkę!

Ja na razie nic nie kupuje bo niestety wszystko mam :( Jedynie chyba tą poduszkę-rogala dużą kupie bo mam taką małą do karmienia ale do spania się nie nadaje.
Chyba że okaże się dziewczynka to rozpocznę polowanie:-D Jak to moja psiapsióła mówi "ciesz się że masz chłopaka bo połowa kasy na ubranka zostanie Ci w kieszeni". Coś w tym jest bo dla dziewczynek to takie fajniutkie i różnorodne zestawy można kupić, że jak nic drugie tyle spokojnie można wydać co na chłopca. Może tym razem uniknę wpadek zakupowych bo już bardziej na luzie do tego podchodzę.

Co do lumpków to ja jakoś nie umiem nic tam upolować albo jak przyniosę do domu to odkrywam plamkę, dziurkę albo urwany guzik. I chyba też cierpliwości mi brak bo ja wchodzę do sklepu i jak po 10 minutach nic nie znajdę to już nie mam siły i się poddaję. Częściej wybieram pepco albo SNC albo wyprzedaże w tych markowych sklepach.
 
Dziewczyny czy mace jakies fajne komody takie dla dziecka na ubrania do polecenia?


myśmy taką zakupili :) pobrane.jpgw jysku. na chwilę obecną wszystko z nią ok :) wygląda na porządną za tą cenę, szkoda tylko, że w kolorze buku bo nam do niczego nie pasuje ale przy większym mieszkaniu pomyślimy o czymś (albo przemalujemy albo zdecydujemy się na buk w małym pokoju:p)
 

Załączniki

  • pobrane.jpg
    pobrane.jpg
    10 KB · Wyświetleń: 299
korzystamy z niej teraz w przygotowaniach ślubnych, ładujemy co się da, nie pamiętam ile ona ma maksymalnego obciążenia ale biorąc pod uwagę właśnie ubranka malucha to myślę, że spokojnie wytrzyma, teraz na stronie widziałam promocję i kosztuje 235 zł a ile kosztowała w lipcu? hmm musiałabym poszukać rachunku..
 
reklama
Czesc Dziewczyny !
Przyjmiecie mnie do swego grona? Duzo nas juz tutaj? Przyznaje, ze nie mialam nawet czasu podczytywac, mimo ze na BB od laaat jestem zapisana, nigdy mi sie jakos nie skladalo pisac, ale moze tym razem sie uda ;D

Czekam wlasnie na drugiego dzidziusia, prawdopodobmnie dziewczynka! Termin mam na 4/02. Pozdrawiam!
 
Do góry