reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla mam i maluchów :)

ja na razie nic nie kupiłam szukam przewijaka sztywnego

ubranka tym razem zostawiam sobie na później i nie będę przesadzac z kupowaniem ciuszków bo to nie potrzebne, przy pierwszej ciąży miałam chyba 2 duże worki 120l ciuszki od 56 do 74 przesadziłam.
 
reklama
Jednak nie będę zmuszona kupować wszystkiego, z czego się bardzo cieszę:) okazało się, że kuzynka ma po swojej 1,5 rocznej córeczce dużo rzeczy i chętnie mi odda :) co prawda dzieli nas 300km, ale jakos do lutego to się ogarnie :-)
 
Witajcie
Za miesiąc zostanę Sierpnióweczką 2014 ale jestem już i szczęśliwą Styczniówką 2013
W związku z tym, że mam wspaniałą córeczkę a teraz spodziewam się syncia – mam do sprzedania rzeczy po mojej kochanej księżniczce. Ciuszki i wszelkiego typu dodatki będę wystawiała codziennie po kilka. Mam też ciuszki ciążowe na każdą porę roku oraz dużo literatury dotyczącej wychowania i rozwoju dzieciaczków. Mnóstwo filmówek za małe pieniądze – zachęcam do odwiedzania konta allegro i licytacji.

Przedmioty użytkownika lukaszchylarecki - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
Zobacz załącznik 633893Zobacz załącznik 633898Zobacz załącznik 633903Zobacz załącznik 633906Zobacz załącznik 633912Zobacz załącznik 633915Zobacz załącznik 633919Zobacz załącznik 633927
 
dziewczyny ostatnio wzięło mnie na oglądanie wózków..
po niezbyt dobrych doświadczeniach z x-landerem x-move tym razem postanowiłam zainwestować w coś tańszego i nie kierować się renomą marki która przy zderzeniu z rzeczywistością wypada blado.... na razie wpadł mi w oko wózek o którym nigdy nie słyszałam, cena przystępna, opinie w necie też całkiem ok, oto on
Camarelo-Carmela
słyszałyście coś o nim? a może ktoś miał i się wypowie?
 
ja mam dużo rzeczy po córce, ale na pewno wiele rzeczy jeszcze kupię :) niedługo sie przeprowadzamy, właśnie jesteśmy w fazie remontu, ale jak tylko poznam płeć i będziemy na nowym mieszkaniu, to zacznę zakupy :)
muszę kupić jakiś wózek do domu, z córką też miałam dwa, ale jeden zdążyłam juz sprzedać. teraz chcę taki, żeby był nisko zawieszony, żeby Zosia mogła do dzidzi zaglądać :)
łóżeczko też będę kupować 70x140, bo przy córce miałam 60x120 (jakby któraś chciała białe łóżeczko i przewijak z IKEA to sprzedam za niewielkie pieniądze).
na pewno jakieś kocyki, otulacze muślinowe/bambusowe, nowe pościele, ochraniacze na łóżeczko, okrycia kąpielowe (polecam od razu kupić większe, córka ma 2,5 roku i do dziś używa tych, które kupiliśmy jak jeszcze byłam w ciąży). no i rzecz jasna ubranka :)))) jak będzie dziewczynka, to tylko symbolicznie, żeby miała jakieś swoje, a jak chłopiec, to będę szaleć.
Póki co kupiłam Dzidzi kocyk, bo mi się mega promocja rzuciła w oczy :)
 
tys1a pewnie nawet mając rzeczy po poprzednim dziecku ciężko się oprzeć widząc te wszystkie słodkie ubranka:-)
A ja myślałam nad białym łóżeczkiem, ale okazało się że kuzynka chce swoje mi oddać, więc raczej moja wizja legnie w gruzach :-) może nie bedzie takie jak chciałam, ale zawsze jeden wydatek mniej :)
 
witam
mam do was mala prosbe - temat wyprawki i zakupów dla dzieciaków pewnie dopiero przed wami (a może ktoś już zaczyna??) więc liczę na waszą pomoc
chcialabym, zeby na portalu mamasprzeda.pl pojawili sie ze swoim towarem sprzedawcy z allegro, którzy sa popularni wsrod forumowych mam. Czy moglybyście napisać mi (najlepiej za pomocą PW albo tu w tematach bede zagladac) u kogo robilyscie zakupy i kogo warto na taki portal zapraszac ?? oprócz samej wyprawki pewnie czesto kupujecie tez inne ubrania i zabawki - tacy sprzedawcy tez beda nam potrzebni !!

Liczę na waszą pomoc w tworzeniu tego portalu bo jest on skierowany do mam właśnie i my musimy wiedzieć co chcemy tam kupowac !!

pozdrawiam i zapraszam na mamasprzeda.pl
Mea - Monika

ps na mamasprzeda.pl wystawilam sporo ubrań ciążowych w duzych rozmiarach i ciuszków dla maluszka :) warto zagladać bo ceny sa atrakcyjne :)
 
reklama
Witam lutowe mamy  jestem sierpniówką. Jeśli ktoraś zainteresowana mam do odsprzedania spodnie ciążowe r. 38. Dwie pary dzinsy rurki i jedne h&m czarne.tez zwezane. Piszcie na priv 
 
Ostatnia edycja:
Do góry