reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupy dla maluszka :)

reklama
1503490733-aaaaaa.jpeg
taki piekny komplet dostalam dzisiaj od kolezanki

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Marti a masz dwa lozeczka czy jedno? Bo my narazie jedno i nie bede tych kokonow kupowac bo dla mnie szkoda kasy

Napisane na ALCATEL ONE TOUCH 7041D w aplikacji Forum BabyBoom
Ja kokonów też nie kupuję. A łóżeczka mam dwa, kupiłam używane, ale dokąd się da to Maluchy będą spały razem[emoji4]
 
Ja kokonu tez nie kupuje, zainwestuje za to w chuste do noszenia, bo cos czuje, ze ciezko Frankowi pozegnac sie ze spacerowka. W naszym lozku moge zrobic kokon z mojej poduchy do spania:)
Ja mam chuste po corce nosilam w sumie na wakacjach tylko ale teraz bede szukac kolkowej bo nie wyobrazam sobie rano z cora i dwoma nosidlami latac a tak wrzuce jedna w chuste a kolkowa sie szybciej mota druga nosidlo o heja na 2pietro bo tam cora ma sale

Napisane na ALCATEL ONE TOUCH 7041D w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja też planuje chustę , jednak trochę się obawiam.
Kocham za to nasze nosidlo tula, co prawda kupił sobie na gwiazdkę jest mój mąż, ale on korzystał kilka razy ;-)

Teraz jeszcze ten mniejszy rozmiar ftg, to może szybciej będę mogła nosić

Napisane na HUAWEI P7-L10 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja też planuje chustę , jednak trochę się obawiam.
Kocham za to nasze nosidlo tula, co prawda kupił sobie na gwiazdkę jest mój mąż, ale on korzystał kilka razy ;-)

Teraz jeszcze ten mniejszy rozmiar ftg, to może szybciej będę mogła nosić

Napisane na HUAWEI P7-L10 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja planuje właśnie kupić tule. Jest teraz taka, że można nosić od urodzenia.

m3sx3e3k25iia4nv.png
 
Marti a masz dwa lozeczka czy jedno? Bo my narazie jedno i nie bede tych kokonow kupowac bo dla mnie szkoda kasy

Napisane na ALCATEL ONE TOUCH 7041D w aplikacji Forum BabyBoom
Ja tak pytałam do czego to,chyba to zbędne mi będzie tez.
U nas na początek jedno łóżeczko i kosz Mojżesza mam żeby wrazie co jedna mała położyć,później drugie kupimy łóżeczko:)
 
reklama
Ftg, chociaż odradzaja i tak dla niesiedzacych dzieci

Napisane na HUAWEI P7-L10 w aplikacji Forum BabyBoom
Też o tym słyszałam.
U nas to zakup z myślą o tym żeby jak pojedziemy na wakacje to ewentualnie wtedy używać. Więc mam nadzieję, że Mały będzie już siadal. Ja to bardziej wozkowa jestem bo jakoś nie wiem czy wygodnie by mi było z dzieckiem.

m3sx3e3k25iia4nv.png
 
Do góry