reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupy dla maluszka :)

Rossiczka tylko wiesz co mnie zastanawia ..zobacz na te kokony co ja wkleiłam są takie głębsze i wyższe przy miejscu gdzie dziecko ma głowe a te z tej stronki co dałaś tam od strony głowy są takie niskie .. nie wiem czy wiesz o co mi chodzi :p ?
Wiem wiem o co Ci chodzi. Ja tez to zauważyłam, że te np sleepeee kokony są bardziej jak jajko, a niektóre innych firm bardziej trójkątne :p

Chociaż np ten mimo że trójkątny ma te brzegi jakby głębsze
 

Załączniki

  • 10151417_1976527795913816_6604870183443351605_n.jpg
    10151417_1976527795913816_6604870183443351605_n.jpg
    47 KB · Wyświetleń: 74
reklama
Dziewczyna na instagramie sprzedała kokon makaszka w stanie idealnym za 60zl, jak ogarnelam ofertę to juz czekała na przelew a kolejka była do niego jak po mięso :D

p19uflw1nv024jhl.png
Co do makaszki, to strasznie poprawiła sie jakość. Jak kupiłam tam rzeczy do wyprawki dla Tobiaszka, to żałowałam. Teraz mam poduchę dla ciężarnych i kocyki 2 . Sa naprawdę fajnej jakości
 
Ja zamówiłam tylko wózek... Zdecydowaliśmy się na Bebetto torino ale trzeba 2 miesiące na niego czekać :( mam nadzieje że nie zawiodę się wyborem :)
 
Śliczne :) a jakie to ma zastosowanie? Takie głupie pytanko,ale na prawdę nie wiem,tak poprostu dzidzie wkładasz do tego czy gdzieś do łóżka czy wózka,czemu to ma służyć? Czy po prostu tak extra jak inne bujaczki i leżaczki ?
to może na wiele sposobów słuzyć. Po pierwsze dziecko w nocy w tym śpi w łóżeczku, lub w łóżku z rodzicami, aby malucha nie przygnieść. Może też w tym leżeć na kanapie by się nie sturlać na podłogę.
 
to może na wiele sposobów słuzyć. Po pierwsze dziecko w nocy w tym śpi w łóżeczku, lub w łóżku z rodzicami, aby malucha nie przygnieść. Może też w tym leżeć na kanapie by się nie sturlać na podłogę.
A to fajnie,dzięki. A ciekawe czy są takie dla bliźniaków czy lepiej w osobne je włożyć ?
 
reklama
Do góry