reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupy dla maluszka :)

Ten na baterie to coś takiego? Głośno to chodzi?
1323e513db6c901886061681d37cedcc.jpg


Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 

Załączniki

  • 1323e513db6c901886061681d37cedcc.jpg
    1323e513db6c901886061681d37cedcc.jpg
    39,5 KB · Wyświetleń: 439
reklama
Ja kupuje Fride, u nas się sprawdziła z tym że Tobiasz nigdy kataru w życiu nie miał. Żeby się zaciagalo to trzeba sporo psiknac do noska wody w sprayu ;-)
Katarek zawsze można kupić, jak dziecko dostanie kataru, w każdej aptece przecież jest.
Ja nie lubię kupować rzeczy na zapas, które A nóż się przydadzą ;-)

Napisane na HUAWEI P7-L10 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja kupuje Fride, u nas się sprawdziła z tym że Tobiasz nigdy kataru w życiu nie miał. Żeby się zaciagalo to trzeba sporo psiknac do noska wody w sprayu ;-)
Katarek zawsze można kupić, jak dziecko dostanie kataru, w każdej aptece przecież jest.
Ja nie lubię kupować rzeczy na zapas, które A nóż się przydadzą ;-)

Napisane na HUAWEI P7-L10 w aplikacji Forum BabyBoom
U nas Frida się sprawdziła ale ja zawsze potem byłam chora... angina murowana. Nie wiem czy to kwestia przypadku czy serio przez zarazki.
Teraz zastanawiam się nad katarkiem.

m3sx3e3k25iia4nv.png
 
Właśnie dlatego gruszka mnie przeraża. ;) O takim właśnie elektrycznym myślałam. Ale sama nie wiem... Mojemu bratu tato ściągał zwykłym katarkiem i też było okay. Zastanawiam się teraz nad kupnem bo chcę cały zestaw kosmetyków i innych pierdół kupić to przu okazji jednym transportem przyjedzie. A termometr i tak muszę mieć nowy, bo ten mój manualny często pokazuje że nie żyję xD
 
@Oska305 jaki konkretnie ten termometr? [emoji6] w szpitalach nie bywam i nie mam pojęcia co jest wartego uwagi [emoji6] a na pewno chcemy kupić jakiś [emoji6]

@Eraja gruszki są mniej higieniczne, ciężko je się czyści w środku.. My pewnie kupimy tego katarka do odkurzacza [emoji6] takiego na baterie nie widziałam jeszcze, ale nie zgłębiłam zbytnio tematu [emoji6].
Mi przed ciążą termometr ciągle pokazywał 35°.. Taki zwykły elektroniczny za dyszkę (chociaż polecany przez dziewczyny starające się o ciążę) i nie ważne czy miałam gorączkę czy nie, zawsze 35 [emoji6]

Moja ciocia też używała Fridy i po każdej chorobie synka potem ona chodziła przeziębiona.. Więc coś może być w tym, że te bakterie się jednak wciąga..

Napisane na F8331 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Oska305 jaki konkretnie ten termometr? [emoji6] w szpitalach nie bywam i nie mam pojęcia co jest wartego uwagi [emoji6] a na pewno chcemy kupić jakiś [emoji6]

@Eraja gruszki są mniej higieniczne, ciężko je się czyści w środku.. My pewnie kupimy tego katarka do odkurzacza [emoji6] takiego na baterie nie widziałam jeszcze, ale nie zgłębiłam zbytnio tematu [emoji6].
Mi przed ciążą termometr ciągle pokazywał 35°.. Taki zwykły elektroniczny za dyszkę (chociaż polecany przez dziewczyny starające się o ciążę) i nie ważne czy miałam gorączkę czy nie, zawsze 35 [emoji6]

Moja ciocia też używała Fridy i po każdej chorobie synka potem ona chodziła przeziębiona.. Więc coś może być w tym, że te bakterie się jednak wciąga..

Napisane na F8331 w aplikacji Forum BabyBoom
Mi chodzi o taki elektryczny termometr.[emoji4] Mąż juz zamówił w UK. Jakos do ich produktów mam wieksze zaufanie. A do kataru odciagacze sa na Allegro po ok 60-70zł. Jakos bym sie bała tych podłączanych pod odkurzacz. I taki na baterie wrzucę w torbę i w drogę, a ten pod odkurzacz to raczej nie za bardzo.
 
reklama
Do góry