reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla maluszka, przydatne adresy i nie tylko

karina - widziałam .. że za tyle sie sprzedają, to dobrze bo mam od nich spodnie i teraz bluzkę i pewnie jeszcze coś kupie .. w sumie w niektórych miastach nie ma H&M to tylko im allegro zostaje ..
 
reklama
Fajne ciuchy ciążowe ma też C&A, ja dziś pare rzeczy kupiłam bo robi sie coraz cieplej a te z zeszłego roku niestety nie pasują;-) no i potrzebowałam spódnicy bo we wtorek jadę do gina. A jakie ciuszki dziecięce...hmmmmm, chciałam coś kupić ale stwierdziłam, że po tej wizycie zacznę to rozkoszne szaleństwo zakupowe, (mam usg połówkowe a ono jest takie bardzo dokładne i można wiele dowiedzieć się o zdrowiu dzidzi prawda?)
 
karina - lekarz bedzie gadał i gadał a ty bedziesz słuchała jak zaczarowana a wszytko co trzeba zmierza i pokazą .. A co do C&A to wiem że super rzeczy , byłyśmy z dziewczynami jak miałyśmy to spotkanko w arkadi .. ciuszków nie kupowałam mimo tego że cięzko było sie powstrzymać ale za to nabyłam sliczne skarpetki z Kubusiem Puchatkiem ..
 
Dziewczyny - co do ciążowych ciuchów to je na bank pooddaję, w allegro nie będę się bawiła, bo wysyłanie stąd ciuszków jest bez sensu. A z doświadczenia wiem, że po porodzie po prostu nie będę mogła na te ciuchy patrzeć. Jeszcze w pierwszej ciąży do 6 miesiąca chodziłam we własnych ciuchach, a tu już od 3-go spodnie ciążowe i tuniki... I jak pomyślę, że to jeszcze 3 miesiące i dwa tygodnie to mi się slabo robi. Jakaś mało cierpliwa jestem:)
 
Najgorzej, że jak tak szybko brzuch wyłazi, to jeszcze 3 miechy po urodzeniu w tych ciążowych ciuchach się pomyka :dry:
 
Najgorzej, że jak tak szybko brzuch wyłazi, to jeszcze 3 miechy po urodzeniu w tych ciążowych ciuchach się pomyka :dry:

i ja tym razem na 100% na ta wersje sie nastwiam bo poprzednio myslalam ze brzuch sam zniknie zaraz po porodzie ... a tu lipa i deprecha :szok: ... lepiej juz teraz psychicznie sie szykowac :-D:-D
 
Ja nie miałam brzucha po porodzie ostatnio, ciekawe jak teraz. Ale teraz też jakoś niewielki w sumie... może się uda ;-)
 
reklama
ja niestety prawie dwa miechy po porodzie mialam wciaz brzuch kobiety w 6 miesiacu ciazy :szok::szok::szok: ... ale spotkalam sie z opinia ze wine za to ponosic moze cc ... juz sama nie wiem co o tym myslec ale lepiej nie nastawiam sie na plasciutki brzunio :tak::tak:
 
Do góry