reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla maluszka, przydatne adresy i nie tylko

Aniam - ja mialam kilka kaftanikow ( nawet zalecane byly w liscie do torby szpitalnej) ale jak dla mnie sa one strasznie niewygodne. Wcale ich nie uzywalam. Jednak body to superwynalazek :tak:
 
reklama
Podpisuję się obiema rękami :tak: Body 100 razy fajniejsze :tak:

A na dwór my ubieraliśmy i tak w kombinezon plus śpiworek jak było mocno arktycznie, więc tradycyjnie body z krótkim szło plus pajac. W sumie ta jedna warstwa bawełny przy dwóch warstwach watolino(czy czego tam)-futra to nie ma znaczenia. Więc jak nie kupisz bedzie dobrze :tak:
 
zalecaja te kaftaniki, zeby sie pepowina dobrze goila, ale to strasznie upierdliwe, tak jak dziewczyny pisaly, mialam ze 3 i starczylo. Musze sie niebawem zabrac za przegląd ciuchów po Zet.
 
A ja śpiworki śliczne znalazłam wczoraj...
Z resztą cały dzień byłam na zakupach, na zdrowie mi to nie wyszło, ale w końcu wiem co w trawie piszczy...
 
kaftaniki sa nawet fajne na dzien dobry, ale jak sie czlowiek nauczy radzic z bodziakami to stwierdza ze bodziaki o niebo lepsze ... kaftaniki sie podwijaja i roluja na malenstwie - mnie to wkurzalo ...
teraz zreszta nie mam wyboru bo tu kaftanikow poprostu nie ma :tak:

wczoraj polazilismy po sklepach dzidziusiowych w edim i zobaczylam na wlasne oczy to co w necie ogladalam ... mam teraz o czym myslec ;-)

z zakupow dzidziusiowo - niedzidziusiowych pochwale sie prezentem od mezulka - moj najukochanszy mezulek kupil mi masazer antycellulitowy :tak::tak::tak: - mam nadzieje ze pomoze w walce z dziadem jednym :-p
 
No, a ja kupiłam sobie dzisiaj rybaczki ciążowe... Po tunice i sandałkach, obiecałam sobie, że to ostatni ciążowy zakup! Co ja z tym później zrobię?
 
Ewcia - mam zamiar zamówić ale to już w przyszłym miesiącu , na ten limit zakupowy wyczerpany .. a jeszcze mam trzy wizyty u zębisty także wole z kasą nie wariować ... a i tak juz w tym miesiącu sporo nabyłam .. zresztą na początku czerwca przyjedzie moja kuzynka z ciuszkami po Antośku to najpierw zobacze co tam jest i dopiero kupie reszte , bo zawsze sie może okazać że tak 20 bodzików jest hi hi ..

Anaklim - co się martwisz jeszcze troszkę przed nami i jakoś wyglądać trzeba .. no i zakupy humorek poprawiają.. no a potem cóz może się na trzecie zdecydujecie .. a jak nie to sprezentujesz jakiejs koleżance :-D
 
to ja się pochwalę, wprawdzie nic nie kupiłam , ale rzeczy dla malej powiększyły się o śpiworek do wózka, trzeba go tylko dać do czyszczenia i o kołderkę do łóżeczka...

ja ruszam na zakupy czerwiec/lipiec i raczej (niestety) nie zaszlaję w ciuszkach tylko w rzeczach tzw. przydatnych.. typu przewiajak, ręcznik dla kapieli dla małej itd...
 
reklama
Anaklim - ja kupilam juz dosc duzo ciuszkow ciazowych np spodni i zamierzam je pozniej sprzedac na allegro. Spodnie z H&M np schodza tam prawie po cenie sklepowej:szok:
 
Do góry