reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla maluszka, przydatne adresy i nie tylko

Mam nadzieję ze ten brzuszek w miare szybko zniknie .. bo ja na te ciuszki już po mału patrzeć nie mogę .. swoje spodnie bym załozyła .. bluzek tyle fajnych .. już nie wspomnę o bieliźnie .. a tu jeszcze lato w zime jak się nosi kurtki tak się tego nie zauważa, bo człowiek myśli tylko o tym żeby mu ciepło było .. ale cóż damy rade :))
 
reklama
Ja mialam brzuch po porodzie plaski jak deska, co z tego jak dodatkowe kilogramy zostaly w d.... i nie miescilam sie w zadne ciuchy:baffled:
 
No to miło się zrobiło ... a może jakies słowa pocieszenia ??.. po jakiim czasie zmieściłyście się w swoje rzeczy ??
 
No to miło się zrobiło ... a może jakies słowa pocieszenia ??.. po jakiim czasie zmieściłyście się w swoje rzeczy ??
Az tak zle nie bylo, po 3 miesiacach miescilam sie w swoje rzeczy na wcisk, zeby dojsc do wagi przed potrzebowalam 6 miesiecy. Ale ja przytylam w czasie ciazy 17kg i najwiecej na poczatku:dry:
 
Ja potrzebowałam 4 miesięcy żeby się w swoje stare rzeczy mieścić - 7 żeby zaczęły mi z tyłka spadać:) Przy karmieniu i po powrocie do pracy nawet nie zauważyłam jak zaczęłam chudnąć. Tak czy siak, żeby nie było zbyt optymistycznie;) Cellulit pozostał:(
 
reklama
Oj, dziewczyny, nie znam laski po ciąży (albo też po trzydziestce) co nie ma rozstępów ani cellulitu. Większośc facetów i tak nie wie i nie widzi co to jest. :-D
Taki lajf, ciało sie z wiekiem zmienia, podobno 30 lat to i na botox już za późno :-D
Wy młodsze, to jeszcze macie szanse ;-)
 
Do góry