reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • 15.04.2025 o 12:00 zapraszamy Cię serdecznie na live, który poprowadzi psycholożka i psychoterapeutka Agnieszka Dąbrowska (@zdrowo_i_purpurowo), a jej gościnią będzie Anna Ślusarczyk (@kawa_z_uwaznoscia) – dziennikarka, psycholożka zdrowia i jakości życia, trenerka umiejętności DBT, liderka Family Connections i redaktorka naczelna portalu @babyboom_pl. Porozmawiamy o tym: czym tak naprawdę jest uważność w codziennym życiu mamy, jak wspierać dziecko swoją obecnością, nie tylko działaniem, jak zatrzymać się choć na chwilę, nawet jeśli wszystko dookoła pędzi, i dlaczego uważność może być jednym z najpiękniejszych prezentów, jakie dajemy dziecku i sobie. To będzie ciepła, wspierająca rozmowa – bez oceniania, za to z dużą dawką otwartości i akceptacji. Zrób sobie kubek herbaty, usiądź wygodnie i bądź z nami 💛 Do zobaczenia na Instagramie Dołącz, obejrzyj LIVE
reklama

Zakupy dla Malenstwa

reklama
Kasro ale mnie interesuje czy to jest stabilne? Bo na aukcji wyglada jakby ten kosz lezal na nogach bez mocowania.

I czy kupowalas od tego goscia- ma rtoche negatywow i ciekawam cz szybko Ci wyslal

Aga
 
mi właśnie wczoraj przysłali łóżeczko a dziś wózek bo miałam kupywac w maju ale się okazało że Baby dreams ma jakis kontrakt na inna czesc europy i w Polsce te wózki będa około lipca, więc sie skusiłam :-) a raczej mąż mnie namówił bo juz niemógł znieść niezdecydowania mojego odnośnie wózka:-)
 
Właśnie dostałam od mojej mamy 4 bodziaczki zapinane na całej długości do szpitala :-D i śliczną pomarańczowo - żółtą flanelkę (skrawki). Chyba zajmę się szyciem :-p. W poniedziałek tomek odbiera przewijak i czekamy na laktator i skarpetki :-).
 
A my w końcu pojechaliśmy kupić "grube" sprzęty - wózek, fotelik, łóżeczko i materacyk; okazało się, że trzeba czekać - będą ok. 10 maja :szok: ; na szczęście termin mamy na 26. więc powinniśmy się wyrobić.
Tym samym rozdział pt. "zakupy" mamy już zamknięty. Wreszcie!!! :-)
 
reklama
A my w końcu pojechaliśmy kupić "grube" sprzęty - wózek, fotelik, łóżeczko i materacyk; okazało się, że trzeba czekać - będą ok. 10 maja :szok: ; na szczęście termin mamy na 26. więc powinniśmy się wyrobić.
Tym samym rozdział pt. "zakupy" mamy już zamknięty. Wreszcie!!! :-)

ja tez byłam zdziwiona że z wózkami jest ograniczony dostęp myślałam że w dzisiejszych czasach idziesz i kupujesz a tu :no: dobrze że na kartki niema
 
Do góry