reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla Malenstwa

Myszko z obserwacji mojej małej mogę Ci powiedzieć że dla niej super zabawką są instrumenty muzyczne (bębenek, trąbka, kastaniety, harmonijka) lub pianinko przy Arce i zwierzaki teraz u nas są na topie
 
reklama
Oj, ja radzę najpierw dowiedziec się jak mała reaguje na grajstwa. Janek ma fazę "co grai błyska to mnie zje i sie boje". Wszystkoch uprzedzilismy juz o tym, bo to głupio jak dostaje prezent, robi wielkie oczy i w ryk...

A ja kupiłam 2 rzeczy dla Groszka :-). Pierwsza to fioletowy króliczek z ciuchlandu w pruszkowie. Uprany czeka grzecznie. A druga to posrednio dla Groszka, bo to adapter do pasów w aucie besafe. Brzuch mam juz spory (z Jankiem taki miałam dopiero w 5 miesiącu :szok:) i tym razem wyżej, pas mi obcierał i przeszkadzał a z tym adapterem jeździ się super. Dzisiaj mi przyszedł i powiem Wam że nie czekałam długo. A z paczkami to jest tak, ze niektóre poczty nie zabardzo chca wysyłac.
 
Ech... szkoda że Piotrek już nie je z butelki bo bym mu kupiła Armaniego hahahah :-D Ceny kosmos :szok:

Myszko ja ci nie pomogę, ale tez za dwa tyg idziemy na roczek psispsióły Piotrka i chętnie również skorzystam z pomysłów :-) Ja myślałam też o jakimś ubranku + właśnie zabawka :tak:I do tego balon z napisem "Happy brithday" :tak:
 
Myszko z obserwacji mojej małej mogę Ci powiedzieć że dla niej super zabawką są instrumenty muzyczne (bębenek, trąbka, kastaniety, harmonijka) lub pianinko przy Arce i zwierzaki teraz u nas są na topie
U nas też pianinka, flety i wszystko co gra, dla takich muzyków ja polecam organki Simby, a tak uniwersalnie to moze cos ciekawego znajdzie się w zabawkach firmy Kiddieland, naprawdę są świetne.
A te firmówki są niezłe, chyba kupie małemu czapeczkę Burberry za jedyne bagatela 639zł ;-)
 
Ostatnia edycja:
Nooo ceny faktycznie "okazja" hahahahha.
Co do prezentu u nas bardzo Antos lubi Garnuszek z FP i szczeniaczka, a takze wszelkiego rodzaju domki, pianinka itp...
czyli podobnie jak u Was :)
Moze jakas lala z dzwiekami :D
 
mmm mi sie podobaja bluzy - tylko sie zastanawiam czy dała bym małemu w nich chodzic czy raczej oprawiła bym w ramki :).
ja ostatnio poluje na bermudy badz rybaczki dla Wojtusia ale na razie to co znalazłam w smyku kosztuje 59.90 - troszke drogo wic szukam dalej
 
reklama
Do góry