reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla Malenstwa

reklama
Ja takie spodenki za kolanko kupiłam ostatnio w Selgrosie i wydałam na nie całe 10zł :-) (jest w nich na fotce w wątku osiągnięć. Ale dużo takich fajnych spodenek widziałam w sklepach dziecięcych np bawełnianych z firmy Kolorino (ok 20zł). Poza tym kupiłam małemu jeszcze inne ciuszki, zrobiłam mega zapasy obiadkowe na wakacje dla synka, ostatnio w promocji kupiłam trójpaki dużej Bobovity za 4,99. No i wybieram się z koleżanką niedługo do Smyka, ma kartę rabatową do wykorzystania.
Myszko co do zaklejania głośnika - ja tak zrobiłam w toczącej się kuli Simby, która darła się jak opętana.
Żaniu, piaskownica i basenik super rzecz, ech zazdroszczę ci ogródka.
 
dziewczyny - ale ja nie chce nic zaklejac :-D Jancio lubi halasujace zabawki i sie ich wcale nie boi ;-) Im bardziej gra i swieci tym lepiej :-D
 
Zapomniałam. Rafałek dostał na dzień dziecka od babci basen ale jeszcze go nie używaliśmy. jakoś wydaje mi się że jeszcze za mały.
 
a wlasnie - dobrze ze mi przypomnialas ewula - my mamy maly basenik, ktory sluzyl Jasiowi za miejsce do zabawy jak bylam z nim u moich rodzicow. Teraz bede mogla nalac do niego wody i wystawic na balkon jak bedzie cieplo - ale Jasio bedzie mial radoche :-)
 
W sumie Aletko masz rację, zresztą mam tylko jednego sąsiada pod sobą. Gorzej bo balkon mam słabo nasłonecznony, choć jak jest upalnie, to jest to jego zaleta.
 
ewitko nasze podwórko jest małe i betonowe ale i tak ciesze sie ze mam choć takie zawsze mam gdzie pranie powiesić i z Maja w piłkę pokopać a teraz w piaskownicy posiedzieć jak nie chce mi ie nigdzie wyłazić;-)
Co do tej piaskownicy kupionej to mała ona jest:-) ale zawsze coś, jak to mówią lepszy rydz jak nic
 
reklama
Do góry