reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla Malenstwa

dziewczyny cz Wasze dziedzi jedzą sztućcami dla dorosłych, chodzi mi głównie o naukę samodzielnego jedzenia czy mają swoje sztućce dla dzieci. ja planuję zakup i zastanawiam się nad tommee tippee, ale zastanawiam się czy one są w jakiś sposób bezpieczniejsze?
 
reklama
U nas używane są łyżeczki dla dzieci (tommee Tippee), widelcem sama karmię, więc robię to swoim.
Mamy, które używały pieluszek do pływania Little Swimmers - mam pytanie, czy ten rozmiar 7-12 kg będzie dobry na bobasa 10,5kg? Bo nie wiem jaka ta rozmiarówka jest, a nie znalazłam miejsca, gdzie można kupić te pieluszki na sztuki :-) Boję się, że ten nastepny rozmiar 11-15kg może być już na niego za duży.
 
U nas używane są łyżeczki dla dzieci (tommee Tippee), widelcem sama karmię, więc robię to swoim.
Mamy, które używały pieluszek do pływania Little Swimmers - mam pytanie, czy ten rozmiar 7-12 kg będzie dobry na bobasa 10,5kg? Bo nie wiem jaka ta rozmiarówka jest, a nie znalazłam miejsca, gdzie można kupić te pieluszki na sztuki :-) Boję się, że ten nastepny rozmiar 11-15kg może być już na niego za duży.

My mamy te mniejsze ale moj to drobinka:tak: wolę je bo bardziej przylegaja do ciałka i jakby coś się przytrafiło to chyba lepiej przytrzyma:laugh2:.

A łyżki, widelce i noże nawet mamy z Ikei:-).
 
A ja musze wreszcie zachecic Jasia do samodzielnosci pod wzgledem jedzenia...
Sztucce wyprofilowane 9lyzke i widelec) kupilam firmy NUK - pisze na nich ze sa od 12 miesiecy
 
Ewitko, ja mam te sweemersy do 12 kg i jak wczoraj Dyzia do nich przymierzałam ( wazy 11,400) to juz cięęęęęęeżzzzzko było.
Tzn jeszcze mu dupka weszła ale z duzym trudem.
I nie mamy takich specjalnych skreconych dla dzieci do samodzielnego jedzenia bo synu je raz prawa a raz lewą reką i trzymajac taki sztuciec w lewej to by się raczej nie najadł.

No to czyżby Dyzio znowu przybrał na wadze, bo ostatnio podobno ważył 9900? Aletko a ile on ma cm w pasie, żeby sobie porównac ze swoim?

U nas sztućce skręcone też nie nadają się, bo synuś zmienia rączki. No a co do jedzenia samodzielnego to mnie trafia, bo zamiast brać łyżeczkę do buzi to wykłada na blacik i wszystko robi tylko nie je. Ale chyba to jest nieuniknione, bo jak sam się nie angażuje, to nie che jeść :-(
 
Ostatnia edycja:
A zmierzyłam Quintena właśnie, ma 52 cm w talii i sie mieści w te mniejsze.

Oooo:szok: Quinten brzuszka dostaje na tym sojowym mleku:laugh2::-D:laugh2::-D.
 
reklama
chcialabym kupic kacperkowi szlafroczek frotte na plaze, ale nie wiem jaki rozmiar co by sie w nim nie utopil. macie takie wynalazki? jak tak to jaki rozmiar kupic? jak to producenci rozmiarują, ze tak "powiem"
 
Do góry