reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla Malenstwa

A my wyoglądaliśmy i poprzymierzaliśmy buty w CCC, Deichmanie, Bartku, ogladaliśmy butki Mrugały i wszystkie te buty sunuś od razu rozpina (ach te rzepy). Więc kupiłam wczoraj w Entliczku buciki Temaru z zakrytymi paluszkami i bez rzepów. Całe skórzane a taniutkie bo w promocji (kupiłam je za 50 zł przecenione z 70) http://www.buty.friko.pl/zdjecia/001zczgr.jpg (link juz działa) synkowi tak spasowały, że jak mu je zdjęłam, to chciał zalożyć je z powrotem :-) My nosimy rozmiar 20.
 
reklama
Jasio ma sandalki rozmiar 20 choc jest to moim zdaniem rozmiar zanizony, bo wewnetrzena wkladka ma ponad 12cm. Kupilam je na Allegro - nowe za jakies 10zl :-) Wiedzialam ze nawet jakby nie byly idealnie pasujace to i tak sie przydadza zeby Jasio mial cokolwiek na nogach jak musi sie pokazac (np. na Roczku :-D).
Ale sandalki pasuja idealnie :-) Niania Jasia wyjmuje z wozka na spacerach i sobie drepta (Jasio, nie niania :-D)
 
dzięki za odzew.
Muszę wybrać się do CCC, bo w Bartku są straszne ceny :szok:
może i normalne buty kupię z czasem tam, ale jak Zuzia będzie już sama chodzić, a sandałki z CCC, póki jeszcze siedzi, no i jak ciepło jest, to lepiej takie, żeby nóżka "oddychała".
jeszcze raz dziękuję za odpowiedzi. Chciałabym wybrać jak najlepiej się da:blink:
 
Evvulka fajne butki, Igi miał też z Bartka, bardzo dobre, mają zakryte palce a to super. Ja zawsze mam mały wybór bo Na Igiegomało co pasuje ze względu na wysokie podbicie.

Aga
 
Fajne butki Evvula, też je ogladałam, ale synuś rozpinał rzepy :-( i kupiłam takie. Zgred u nas też problem z podbiciem, ale nie wiem czy to częściowo nie przez podwijanie palców przez syna przy wkładaniu butków.
 
My staliśmy się dumnymi posiadaczami sandałków z deichmanna, z tego co czytam takich samych jak Aletkowe. Do tego kupiłam buciki zakryte i kilka czapeczek. No i na allegro śpiworki (przez strajk pewnie dojdą na święty nigdy, a młody wyrasta ze starych) i poduszeczke do parasolki, bo ona nie odchyla się do leżenia i jak mały zasypia to mu łepek strasznie na bok leci.

Czy Wasze dzieci też tak kochają buty, bo ja na dzień dziecka to powinnam była Janka do obuwniczego zabrac i puscic wolno, dopiero byłby szczęśliwy :-p.
 
No mój to kocha buty wszelakie, jak je ma w rękach a nie na nogach - do bawienia się, do gryzienia. A jaki ma raj jak sobie otworzy szafę na przedpokoju, zaczyna wyjmować nasze buty i ustawiać z nich pociąg :-)
 
reklama
U nas długo już buty są na topie:tak:, jak przychodzi rehabilitantka i zdejmuje buty to Quinten pierwsze co robi to pełza do jej butów.:laugh2:
 
Do góry