reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla maleństw i ich mamusiek

reklama
Perla zazdroszcze tych cen !!!!!!!A ten przyrząd super-poszukam na allegro ,bo w sumie takie coś by się małej przydalo bardziej niż kolejna zabawka
 
magdzia fajowe to, ale to za oknem musialabym bym powiesić, bo już nie wlezie w domu:-D może nadziałkę Lili kupię takie
 
kropa mam taki rzutnik w domu u rodziców. Nie raz puszczamy slajdy z mojego dzieciństwa. Jeszcze mam projektor, to też puszczamy jak ganiałam gołębie po starówce :-D A i na ten projektor mam 3 części bajek o Wilku i Zającu.
 
reklama
kropa, agatka rewelka taki rzutnik, też miałam w domu i rosyjskie slajdy do tego:-) wspomnień czar:-) a do nas dotarł lezaczek fp- Lila zachwycona, ja też bo szybko i ładny jest:-)
 
Do góry