reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla maleństw i ich mamusiek

reklama
nina ja mam takie termoopakowanie z podgrzewaczem samochodowym PODGRZEWACZ SISI Auto + TERMOMETR UCHO/CZOŁO HIT! (1198350250) - Aukcje internetowe Allegro jest rewelacyjne trzyma okolo 2 godzin. Z Andrzejem dużo czasu spędzamy w samochodzie więc takie coś nam się przydaje.

Do samochodu zakupilam specjalna butelek samo grzejaca sie, tylko ze te wklady trzeba za kazdym razem wymieniac a jeden wklad kosztuje 5 zl.

A to moj ostatni dobytek z allegro, bedzie co czytac:-D

Zestaw 75 gazet dla mam,M jak mama,Dziecko,Baby!!! (1209997577) - Aukcje internetowe Allegro


http://allegro.pl/rodzice-dziecko-duzo-gazetek-dla-mamy-i-taty-i1206041950.html
 
Chciałam poznać waszą opinię o wyrobach early days i w ogóle o angielskich ubrankach, jakich marek szukać, żeby były dobrej jakości. Zamierzam kupić bodziaczki na Sklep internetowy Happy Clothes, czy ktoś już tam kupował? doradźcie czy warto?
"Early Days" sa sprzedawane w sklepie Primark, sa tam najtansze ciuchy za grosze nie tylko dla dzieci... jakosc hmmm za ta cene nie ma tragedii, :sorry2: natomiast nie polecam ciuszkow dzieciecych (tez tanizna) "George", po paru praniach np w pajacach rozrywal sie material przy zatrzaskach... :baffled: ja jednak wole markowe ciuszki na ktore poluje i wydaje grosze na ebayu :tak: a moja ulubiona firma jest "Gap" choc mamy tez troszke "Next", "Disney", "Mothercare", "Marks&Spencer" itd. a i polecam buciki "Clark's"...
 
reklama
Do góry