reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla maleństw i ich mamusiek

kropa będziesz na bieżąco uzupełniać zakupy :) Jeszcze dorobisz się takich "wypaśnych" wdzianek :-)

Taaa :) Byłam w niedzielę u kuzynki, ma 4,5 miesięcznego synka. Próbowała go położyć spać, a mały tak się rozpłakał, że aż mu żyły na czole wyszły. Dawała mu picie, mleko (karmi butlą), smoczek - nic nie pomagało. Kazałam zdjąć mu spodnie - niby lniane, ale na gumce i takie "męskie", bo mi się wydawało, ze mu za ciepło i niewygodnie - w końcu sama też spać w dżinsach nie chodzę... Zdjęła mu portki i mały jak po czarodziejskiej różdżce - uspokoił się i zasnął :) Dlatego nastawiam się głównie na śpioszki, rampersy i pajace, bo to chyba dla maluszka najwygodniejsze. Takie na okazyjne wyjścia mam nadzieję dostać :) A i jeszcze o dreszcze mnie przyprawiły małe stópki we wrzynających się skarpetkach i mini - adidasach: upocone jak sto pięćdziesiąt, bez możliwości swobodnego ruszania paluszkami... Nie wiem, pewnie to moje zboczenie bo sama preferuję sandały i wygodne luźne buty, ale małych stopali w buty ubierać raczej nei będę, ew. takie materiałowe jakieś :)
 
reklama
kropa501 - ja też nie kupuję jeansów, sztruksów, sukieneczek, bo takiemu dzieciakowi niewygodnie. Jak będzie samo chodziło, to wtedy można zaszaleć z garderobą. A tak to tylko przewiewna bawełna.
 
ja kurcze przez moja skleroze ciążową wiecznie czegoś zapominam albo wogóle o tym nie pomyśle żeby to kupić. musze wreszcie zmajstrowac jedna porządną listę i załątwić wszystko za jednym zamachem. a co do paczki o ktorej pisalam wczesniej coś sie ruszyło, tylko nie wiem w którą stronę bo nie zrozumiałam tego co napisali na stronie (nie cierpie norweskiego!) opcje są dwie, albo wysłali ja wreszcie do mnie albo odesłali do Pl:/
Kropa ja też na początek nastawiam sie na spioszki bodziaki i pajace. mam troche innych rzeczy ale tez mi sie wydaje ze w dżinsach to niemowlakowi srednio wygodnie.
a wogóle to denerwują mnie strasznie bodziaki które mają zakładki przy szyi i dzis wpadłam na pomysł i podoszywałam takie malutkie plastikowe zatrzaski na tych zakładkach. ciekawe czy patent sie sprawdzi.
potrzebuje tez przybornik na łóżeczko a nigdzie tu u mnie nie moge znaleźć, na allegro znalazłam jeden co mi pasuje (chce czysto biały) to mi go nie chca do mnie wysłać. chyba znowu igła w dłoń i sama sobie musze uszyć. z baldachimem mi sie udało to i z tym sobie powinnam poradzic.
 
a wogóle to denerwują mnie strasznie bodziaki które mają zakładki przy szyi i dzis wpadłam na pomysł i podoszywałam takie malutkie plastikowe zatrzaski na tych zakładkach. ciekawe czy patent sie sprawdzi.

Zatrzaski fajna rzecz, szkoda tylko, ze plastikowe :) Będziesz musiała bardzo uważać przy prasowaniu, bo już mnie kilka osób ostrzegało, że te plastikowe nie lubią temperatury i się po prostu potem nie chcą zapinać :(
 
Zatrzaski fajna rzecz, szkoda tylko, ze plastikowe :) Będziesz musiała bardzo uważać przy prasowaniu, bo już mnie kilka osób ostrzegało, że te plastikowe nie lubią temperatury i się po prostu potem nie chcą zapinać :(

mają też plusy, nie podrażniają i nie uczulają :)
z metalowymi też trzeba uważać, żeby żelazka nie porysować
 
ja kurcze przez moja skleroze ciążową wiecznie czegoś zapominam albo wogóle o tym nie pomyśle żeby to kupić. musze wreszcie zmajstrowac jedna porządną listę i załątwić wszystko za jednym zamachem. a co do paczki o ktorej pisalam wczesniej coś sie ruszyło, tylko nie wiem w którą stronę bo nie zrozumiałam tego co napisali na stronie (nie cierpie norweskiego!) opcje są dwie, albo wysłali ja wreszcie do mnie albo odesłali do Pl:/
Kropa ja też na początek nastawiam sie na spioszki bodziaki i pajace. mam troche innych rzeczy ale tez mi sie wydaje ze w dżinsach to niemowlakowi srednio wygodnie.
a wogóle to denerwują mnie strasznie bodziaki które mają zakładki przy szyi i dzis wpadłam na pomysł i podoszywałam takie malutkie plastikowe zatrzaski na tych zakładkach. ciekawe czy patent sie sprawdzi.
potrzebuje tez przybornik na łóżeczko a nigdzie tu u mnie nie moge znaleźć, na allegro znalazłam jeden co mi pasuje (chce czysto biały) to mi go nie chca do mnie wysłać. chyba znowu igła w dłoń i sama sobie musze uszyć. z baldachimem mi sie udało to i z tym sobie powinnam poradzic.

Cholera kusska, zatrzymali ci paczke na clowym:szok:. Kuzwa mam nadzieje ze mi wozka nie zatrzymaja:szok: Sprobuj skopiowac to co napisali i wklej , moze ja to rozszyfruje.Wkoncu to podobne jezyki;-)
 
Tweenie - ja nie mam takiego wypasionego żelazka jak Twoje, więc mnie to ryba, niech się rysuje :-D
A co do nap. Z tego co pamiętam, ja mam wszędzie metalowe.
Ale kurcze ja nie prasowałam tych ciuszków tak dokładnie, jak w tej reklamie żelazka, co to niby misia ubierają. Ja to tak przeleciałam raz dwa i tyle ...
 
reklama
Do góry