reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla maleństw i ich mamusiek

reklama
ania_pestka ja właśnie poluję na te półśpiochy... ale aukcja jeszcze trwa 8 godzin :-D Zobaczymy może się uda kupić w ciekawej cenie... Mam dużo bodziaków, jak będzie chłodniej, muszę coś na dół założyć ;-)
Madzik ładny ten wzorek... faktycznie tak rozjaśnił pokoik... ;-)
Ja wyremontowałam kącik dla małej, a tu się okazuje, że i tak bierzemy Ją do sypialni, więc nie będę nic zdobić... Później... jak już będzie widziała więcej niż 25 cm, kupię coś nad łóżeczko... Na razie skupiam się na najbardziej potrzebnych rzeczach.

Wczoraj kupiłam sobie do szpitala kosmetyki w takich jednorazówkach, ręczniki papierowe, chusteczki, jakieś tam waciki... mam jeszcze połowę oilatum soft, więc też wykorzystam w szpitalu...
W ogóle stwierdziłam, że kupuję od razu pieluchy dada... nie będę sprawdzać, czy pampers uczula, czy nie, bo i tak nie będzie mnie stać na takie pieluchy...
 
madzik, nadia fajne te wzory, ja będę na dniach malować i się boję, jak to wyjdzie??? ja ma taki szablon plastikowy i kolo w sklepie powiedział, żeby przykleić do ściany i farbę nakładać gąbką- zobaczymy, jak spieprzę, to niedobrze, bo chcę 5 takich wzorów
 
ja robilam tak jak napisalas, przykleilam do sciany i nakladalam farbe gabka, ale nie popelnij tego samego bledu co ja:D mianowicie nie jedz gabka po calym szablonie ale delikatnie przyciskaj ja ,bo ja jezdzilam na poczatku z czego wynik mialam dol rozmazany i musialam od nowa zaczynac ;p
 
reklama
ja też będę robiła wzór na ścianie, ale myślałam, że to pędzlem zrobię :shocked2: a tu muszę gąbką. Zwykła gąbka do mycia naczyń wystarczy?
najlepiej gąbką, taką prawie suchą. przykładasz do ściany, odrywasz, obok przykładasz (tak jakbyś sobie kolano obratre spirytusem miała wydezynfekowac- na krotko przykladasz:)
 
Do góry