reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla maleństw i ich mamusiek

jeśli chodzi o termometr to najlepsze moim zdaniem są te rtęciowe ale no niestety ja się boję używać go u dziecka więc zakupiłam sobie termometr skanujący do czoła i pod paszkę w jednym firmy medel, to jest bardzo dobra firma, rzadko zdarzały mi się w pracy żeby ktoś zwracał ich produkty do reklamacji. No i jak go sprawdzałam to wskazywał tę samą temp. co rtęciowy. Z tymi elektronicznymi to różnie bywa większość nie działa dobrze niestety i długo mierzy:/ Jeśli chodzi o termometry do ucha to się nie nadają dla dzieci bo żeby dobrze wynik wskazały to trzeba dokładnie wsunąć do przewdou słuchowego no a dzieciaczkom ciężko więc się ich raczej w aptece nie poleca dla dzieci.
 
reklama
a mi zatrzymali celnicy moją paczke z pierdołkami dla dzidzi żeby ją oclić, dostałam papier z prośbą o zgode na jej otwarcie heh. uśmiałam sie z mężem z tego. co oni tam chcą oclić? moje pieluszki flanelowe?? ehh..
 
jeśli chodzi o termometr to najlepsze moim zdaniem są te rtęciowe ale no niestety ja się boję używać go u dziecka więc zakupiłam sobie termometr skanujący do czoła i pod paszkę w jednym firmy medel, to jest bardzo dobra firma, rzadko zdarzały mi się w pracy żeby ktoś zwracał ich produkty do reklamacji. No i jak go sprawdzałam to wskazywał tę samą temp. co rtęciowy. Z tymi elektronicznymi to różnie bywa większość nie działa dobrze niestety i długo mierzy:/ Jeśli chodzi o termometry do ucha to się nie nadają dla dzieci bo żeby dobrze wynik wskazały to trzeba dokładnie wsunąć do przewdou słuchowego no a dzieciaczkom ciężko więc się ich raczej w aptece nie poleca dla dzieci.

U mnie na SR położna kazała zakupić zwykły elektroniczny z miękką końcówką do pupy.
 
perla modnisia będzie z tej Twojej córci:-) moja bidulka ma tylko 2 sukieneczki:-(
tiffi ja już piorę w dzidziusiu- kupiłam male opakowanie do koloru i plukam 2x- po wyschnięciu prawie niewyczuwalny zapach, więc chyba oki, myślę, że trzeba samemu przetestować, jak się okaże, że uczula jeden, trzeba próbowac następny-tak ucięłam swoje dylematy ( i wszystkie ciuszki jeszcze raz prać:-(), ja już pisałam, że nie kupuję pościeli, oprócz prześcieradełek, do tego mam dwa kocyki: 100x70 i 130x170 chyba? z polarku cienkiego, kupię jeszcze rożek i będę jako kołderki używać jakby co, oprócz tego mam dwa śpiworki , może jeszcze jeden kocyk kupię i pościel do wózka
 
ja też zakupiłam wczoraj proszek Dzidziuś do koloru:tak: i na szczęście mam w pralce opcję Aqua Plus, że niby lepiej wypłukuje ten proszek z ubrań- się zobaczy;-)

perla przecudne te sukienusie :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Perla cudne sukienki!!!! a ceny na ebayu wysmienite:):-):szok:

ale to nie prawda, ze dla chlopcow nie ma fajnych ciuchow. mnei te male ogrodniczki dla dzieciaczkow rozczulaja (kupilam parę chlopięcych ciuszkow dla mojej corci tez, co tam, niech ma. jej mama tez chodzi w spodniach:). :tak:

ja chyba zdecyduję się na laktator, bratowa wczoraj byla i mnie pytala, czy juz mam, bo moze byc potrzebny na zaraz w szpitalu, zestresowalam się, ze będę cierpiec:confused:
LAKTATOR PHILIPS AVENT ISIS VIA 0% BPA MEGAPROMOCJ (1032202863) - Aukcje internetowe Allegro
 
Do góry