reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla maleństw i ich mamusiek

laktator też zależy od kobiety i od sytuacji, moje 3 koleżanki przestawiały się z elektrycznego na ręczny, bo czuły się jak dojne krowy. Owszem, ręcznie zajmowało im więcej czasu, ale nic nie bolało i lepiej się czuły
 
reklama
Ninia79 powiedz mi jak jakość tych ubranek co zakupiłaś na allegro? Sama przygląda się temu sprzedawcy bo ma kilka fajnych rzeczy, które bym chętnie kupiła.
 
mam pytanko do dziewczyn z UK- chodzi mi o cenE tego płynu Oilatum-podobno tam jest dużo tańszy , niż w Pl? bo jak coś, to koleżanka tam siedzi, więc by mi przywiozła??
 
mam pytanko do dziewczyn z UK- chodzi mi o cenE tego płynu Oilatum-podobno tam jest dużo tańszy , niż w Pl? bo jak coś, to koleżanka tam siedzi, więc by mi przywiozła??
Oilatum duza butla 300ml kosztuje jakies 9£ (ok.40zl) a starcza na uuuuuuuuuuuuuuuuuuu i jeszcze troche...
 
perła dzięki wielkie za szybką odp- zażyczę sobie w takim razie:-), tylko czy są różne rodzaje, czy jeden, bo nie wiem jak koleżance wytłumaczyć??
 
reklama
Do góry