reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla maleństw i ich mamusiek

Zgadzam sie z EWA81R, raczej zbedna rzecz w tym pozniejszym okresie ten monitor.
Co do nian ja mam dwie Babyono, tani model z bezprzewodowym nadajnikiem. Moge go polozyc w wozku na dworze i siedze sobie spokojnie w domu, ale nadajnik jest na baterie i strasznie je zre a to sa te plaskie po 20zl szt, wystarcza na tydzien codziennego, calodniowego uzytkowania. Druga nianie mam w domu TOPCOM, jest super. Ma spory zasieg i wiele kanalow do wyboru ( ta poprzednia odbiera czasem sasiadow dziecko ) i co wazne bezprzewodowy odbiornik na baterie akumulatorek. Super sprawa zwlaszcza w domku, jak czlowiek przemieszcza sie po pietrach .
 
reklama
pytałyście o czarno-białe zabawki czarno białe zawieszki, karuzelka, zabawka (1189486983) - Aukcje internetowe Allegro

Wczoraj kupiłam Małej zawieszkę zebrę - czarno-biała z żółtymi łapami. Póki co, tatuś się bawi:-D

Też mam tę zebrę, Mały nie bardzo ją lubi jak na razie :) Ale że zgarnął w weekend na wyjeździe trochę kasy, zrobiłam mu zakupy:
Interaktywna KSIĄŻECZKA DWUSTRONNA Taf Toys #635 (1181251583) - Aukcje internetowe Allegro
MATA GIGANT # Tiny Love KURIER 0zł # GRATISY (1186279161) - Aukcje internetowe Allegro
FEHN Interaktywna funkcyjna PODUSZKA ŚLIMAK 631 (1187785545) - Aukcje internetowe Allegro

Ktoś kiedyś pytał o tę książeczkę - superowa jest, zamontowałam w wózku bo Mały w dzień w wózku leży i się w nią wgapia jak zaczarowany :)

A mata służy nam za koc do zabaw na podłodze, bo duża jest i też fajna :) Co do ślimaczka, to jeszcze poczekamy, bo na razie Radko średnio zainteresowany , chociaż pozytywka mu pasuje :)
 
reklama
natasza oto zebra :tak:
 

Załączniki

  • SDC11088.jpg
    SDC11088.jpg
    43 KB · Wyświetleń: 35
Do góry