reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla maleństw i ich mamusiek

reklama
perla szacun, ja już pisalam-jestem dupa jeśłi idzie o aukcje-tylko opcja kup teraz mnie ratuje:-) bardzo fajny mebelek
 
Też mam tę zebrę, Mały nie bardzo ją lubi jak na razie :) Ale że zgarnął w weekend na wyjeździe trochę kasy, zrobiłam mu zakupy:
Interaktywna KSIĄŻECZKA DWUSTRONNA Taf Toys #635 (1181251583) - Aukcje internetowe Allegro

kropa - czy książeczka jest dokładnie taka sama jak na zdjęciu? Bo ja zamawiałam na którejś aukcji (u innego sprzedającego) właśnie taką samą - a przyszła inna, o taka INTERAKTYWNA KSIĄŻECZKA TAF TOYS ALE KOLORY! (1201160452) - Aukcje internetowe Allegro - chciałam oddać, ale okazało się, że i ta bardzo interesują małą, więc zostawiałam. Ale skoro ją tak bardzo kręci to taką czarno białą też chcę zakupić - napisz proszę czy na pewno u ten sprzedający wysyła zgodnie z opisem - a może inne dziewczyny też mogą to już potwierdzić?
 
perla komoda rewelka-i ta cena:szok:

ewelad ja też zawsze tylko kup teraz hehe:-D

dziewczyny, macie może pomysł na jakąś fajną zabawkę? chcę coś kupić Małemu, bo widzę, jak go interesuje ta karuzela z fishera-ale nie chcę, zeby mu się znudziła, więc chcę coś jeszcze kupić-coś grającego, co przyciągnie jego uwagę-co polecacie??
 
kropa - czy książeczka jest dokładnie taka sama jak na zdjęciu? Bo ja zamawiałam na którejś aukcji (u innego sprzedającego) właśnie taką samą - a przyszła inna, o taka INTERAKTYWNA KSIĄŻECZKA TAF TOYS ALE KOLORY! (1201160452) - Aukcje internetowe Allegro - chciałam oddać, ale okazało się, że i ta bardzo interesują małą, więc zostawiałam. Ale skoro ją tak bardzo kręci to taką czarno białą też chcę zakupić - napisz proszę czy na pewno u ten sprzedający wysyła zgodnie z opisem - a może inne dziewczyny też mogą to już potwierdzić?


Gregorka
, ja dostałam dokładnie taką, jak zamawiałam, czyli tę czarno-białą. A kupowałam tu:
Interaktywna KSIĄŻECZKA DWUSTRONNA Taf Toys #635 (1181251583) - Aukcje internetowe Allegro

:)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry