reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla maleństw i ich mamusiek

iwusia ja miałam ręczny,ale mimo różnych podchodów, nie udało nam się dogadać, z jednej piersi ściągał w godzinę max 30 ml, za to cały mój brzuch był w mleku, bo wszytsko dołem się wylewało, a z drugiej ani kropli...Zaczęły się problemy z laktacją i chcąc nie chąc musiałam kupić elektryczny i pierwsze przyssanie boli, jak cholera, ale widać efekty - dziś ściągnęłam z jednej piersi 75ml :)
 
reklama
dziewczyny, któraś z Was kupiła z fishera tą pozytywkę konika morskiego.
Jak się sprawdza? Bo ja mam od nich Puchatka na podusi i jest tragedia. Światełka ostre jakby pogotowie jechało, "melodyjki" tragiczne i strasznie to głośne. M obkleił taśmą i jakimś wyciszeniem, ale nic to nie daje. Piętro niżej słychać jak wyje ta pozytywka :/
 
iwusia ja miałam ręczny,ale mimo różnych podchodów, nie udało nam się dogadać, z jednej piersi ściągał w godzinę max 30 ml, za to cały mój brzuch był w mleku, bo wszytsko dołem się wylewało, a z drugiej ani kropli...Zaczęły się problemy z laktacją i chcąc nie chąc musiałam kupić elektryczny i pierwsze przyssanie boli, jak cholera, ale widać efekty - dziś ściągnęłam z jednej piersi 75ml :)


tweenie i jak jestes tez zadwolona z medeli ???? sciaga ladnie

ja dzis w ciagu 2 min 100 ml zdazylam tylko poczte otworzyc a tu cala buteleczka :)
 
zadowolona, dziś z jednej piersi ściągnęłam 75ml!! czuję się, jakby mnie do odkurzacza podłączył, ale czego się nie robi dla Stwora:-D
Tylko nie ściągam z obu piersi jednocześnie, bo potem dla Małej nie ma. Ona pije z jednej, z drugiej ściągam i tak na zmianę
 
zadowolona, dziś z jednej piersi ściągnęłam 75ml!! czuję się, jakby mnie do odkurzacza podłączył, ale czego się nie robi dla Stwora:-D
Tylko nie ściągam z obu piersi jednocześnie, bo potem dla Małej nie ma. Ona pije z jednej, z drugiej ściągam i tak na zmianę

ja teraz sciagam tylko w nocy bo moja julka budzi sie tylko raz i ciagnie tez z jednego z drugiego laktator ciagnie :)

fajnie ze zadowolona jestes :) 75 ml to juz postep oby tak dalej
 
tweenie ciesze sie ze wybrnelas z dolka:)
ja juz powoli rozmyslam nad spacerowka i podoba mi sie Maxi Cosi Mura. Drogie jednak cholerstwo.
Dzis sprobowalam dac malej herbatke koperkowa najpierw z flaszki aventu i nie podeszlo a potem jak dalam z tej krzywej difraxa to zassala pieknie, a smoczek doslownie jak sutek. Super polecam Difrax
 
ewelad może nie jestem znawca huśtawek,bo moja jakoś nie bardzo chce się huśtać. Ta pierwsza fajnie bo do 12kg, ma ok pasy, tylko nie widzę czy ma podkładkę dla malucha taką na głowę, druga ma tą podkładkę, ale nie wiem do ilu kg, ta trzecia też do 12kg. Druga i trezcia mają ładniejszy wygląd ale ta pierwsza wygląda na stabilniejszą, co do podkładki zawsze można wyjąć z fotelika samochodowego no i cenowo się różnią
tweenie jakiego masz tego Kubusia, ja mam pozytywkę projektor tomy i mała go lubi melodyjka delikatna ale że często wygrywana to M rozmontował i sprawił, że tylko projektor wyświetla. A ten laktator kupiłaś używany??
sasanka uu to widzę jak dobra produkcja to ściąganie
cynamonka ja dziś dałam tą koperkową i chyba nie bardzo na nią podziałała

Mi dziś przyszła kolejna paczka zakupionych rzeczy na allegro. Muszę teraz je poprać posortować (zabawki).

Czy któraś z was ma nianię philips avent 480, jak się sprawdza??
 
tiffi no własnie mam dylemat, poza tym chciałabym taką na prąd, bo na baterie chyba można zbankrutować? nie wiem, na ile one starczają ?
 
reklama
Do góry