reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla maleństw i ich mamusiek

U nas Lilunia spi do1-2 w nocy w swoim koszyku, a potem biore ja do siebie jak ma gazy i nie moze usnac i spimy razem. Czasem jeszcze przyjdzie synek i spimy we czworke do czasu kiedy maz spadnie z lozka i wedruje do pokoju syna na zeslanie. Cuda sie dzieja i spacery u nas w nocy:)
 
reklama
kropa mam prośbę- z tego co pamiętam pokazywałaś linka do karuzeli nadającej się do łożeczka turystycznego-czy w końcu kupiłaś tę karuzelkę, czy się sprawdza? i moja prośba o linka, bo z tego zapisanego przeze mnie strona przedmiotu wygasła i nie mogę znaleźć:-)

ewelad, to jest taka:
FEHN__Karuzelka do łóżeczka turystycznego (1169382260) - Aukcje internetowe Allegro
Jest fajnie wykonana, ładna, ma delikatną melodyjkę. Na razie nie montowałam, bo mały w dzień śpi głównie w wózku na balkonie albo na spacerku, a poza tym pomna przestróg ze szkoły rodzenia, spróbuję z karuzelą poczekać do trzeciego miesiąca ;) Na razie i tak go interesuje głównie twarz mamusi i tatusia :) Tylko mam wątpliwości co do stabilności montowania, ale to pewnie też zależy od łóżeczka.

A, i plus jest taki, że do zaczepu poniżej pozytywki możesz zamontować każdą inną karyzelkę z podobnym zaczepem :)
 
kropa wielkie dzięki!!! ja też póki co nie szaleję z zabawkami, ale chcę już kupić i być przygotowaną, kiedy atrakcja w postaci klosza od lampy przestanie Lilkę fascynować:-)
 
ja raz jeszcze się powtórzę, ale jak Marcel miał niecałe 3 tyg powiesiliśmy mu tą karuzelkę z Fishera i był i nadal jest nią oczarowany:tak:
 
mój Mateuni nie zwraca uwagi na karuzelkę:(ale za to jak się wydarł ze strachu na widok naciąganej pozytywki pajacyka......to dopiero była reakcja.
Mój najlepszy do tej pory zakup,to leżaczek,bo mały lubi obserwować wszystko dookola,w szczególności obrazki na ścianach do których uśmiecha się całą buziulką:)
 
kropa fajna karuzelka

Mojej na razie najbardziej odpowiada projektor obrazki światła się przesuwają a ona jest wpatrzona. ja znów rozpoczynam jakies łowy na allegro, M mnie prześwięci, zwłaszcza że niektóre rzeczy to dla starszych dzieci, ale jak jest okazja :-)
 
reklama
Do góry